VIP Travel

VIP Travel

Nearby travel agencies

DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit)
Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama, Durrësi
Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres, Durrësi
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres, Durrësi
GLEN Imobiliare
GLEN Imobiliare
Durrësi
Balkan Agency Travel & Tours
Balkan Agency Travel & Tours
Stacioni i Trenit, Lagjja nr. 4, Rruga Egnatia
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni
HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit
Ama Travel & Tours
Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
RELAX Travel
RELAX Travel
Durrësi

Comments

Good reize

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Operating as usual

Cappadocia Turkey 🇹🇷 Vendi I quajtur “ Oxhaqet e Zanave” , ku bukuria natyrore nderthuret me historine.Destinacion qe nuk duhet humbur!! #cappadocia 🧿Udhetim 3 Nete - 4 Dite 🏜 Fluturim me avion nga Tirana 🏜 Akomodim Goreme Valley Cave House ( mengjesi i perfshire ) 🏜 Nisja 02 - 05 Dhjetor 🏜 225€ / Personi
📌Per informacion kontaktoni:
📤[email protected] ose 📲 0673692601 / 0674109078 ne Viber ose Whatsapp

# Cappadocia #travel #beautifuldestinations #enjytrip

Fshati Rinia -Durres
#albanian #beautifuldestinations #dures #photography

Plazhi i Shengjinit nje nga plazhet me te frekuentuara nga diaspora.🎄🐚🌊

Udhetim në Valbone 📍Nisja 13-20 qershor🎒Udhetim 2 ditor🎒Ne paket perfshihet:
🎒Transporti me autobuz + traget
🎒Akomodim ne hotel HB
🎒Guida
🎒C’mimi 6500 lek
Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲0674109078 ne viber ose whatsapp

Plazhi I Durrësit 🌊Ku ka jetë ka shpresë.

[04/14/20]   Petra -Jordani # Simboli i Jordanise , i njohur si një nga shtatë mrekullitë e botës per vlerat historike e arkitektonike të saj .

#rinineshtepi#dojadalim

#Plazhi Berchida -Sardegna

Budapest! Mbretëresha e Danubit, destinacioni i mrekullueshëm dhe me i arritshëm për të gjithë.

Nice France, #Karnevale , Parada me e rendesishme në këtë qytet, ku 17 karroca të zbukuruara në temat e Kinemase parakalojne nen tingujt e muzikes së artisteve të arrdhur nga vendet të ndryshme dhe parada e luleve me parakalimin e modeleve qe dhurojne lule.#music#spectacle
🔺26-29 Shkurt 🔺Nisja nga Tirana 🔺Akomodim ne hotel 🔺270€ 📍Per informacion kontaktoni:📨[email protected] 📲+355673692601

#travel#nicecarnaval #fashion#parade #music#spectacle #sfilatacarri #atraction #funtimes #carnaval2020

Udhetim në Dalmacine jugore 🎒 Pakete grupi 🚍Ne pakete perfhihet: 🔺Transporti 🔺Akomodimi ne hotel (Mengjesi i perfshire)🔺Guida gjatë gjithe udhetimit 🔺2-3Dite 🔺 Vizite ne Sveti Stefan-Kotor-Dubrovnik-Krka Parku Nacional🔺99 Euro
📍Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] 📲00355674109078 ne viber ose whatsapp

#travel #dubrovnik #montenegro🇲🇪 #trip#weekend

Muaji Mars 🛫Fluturim Tirane-Milano BGY-Tirane 👌 30€ 🔺Oferta eshte momentale 📍Kontaktoni: 📲+355674109078 ne viber ose whatsapp

#milano🇮🇹 #travel #lowcost

#low-cost #destination
🛫
Fluturim Tirane -Londra-Tirane 69 €

#travel#londra🇬🇧 #trip #follow

Fundjave në Budapest 🧳2 Nete-3 Dite 🛫Nisja nga Tirana 🛎Akomodim ne hotel(Mengjesi I perfshire) 🚖Transferta 📍Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose📲+355674109078 ne viber ose whatsapp
#budapest #travelphotography #holydays #vacation #enjoythejourney

Udhetim me grup 🚍Selanik , Qyteti I dyte i greqise per nga shvillimi dhe evolucioni - Meteora , manasteret ne qiell , nje nga vendet me te bukura te Greqise ⛰ 2 Dite 🎒 Ne pakete perfshihet: 🔺Transporti me autobuz 🔺Guida gjate udhetimit🔺Akomodimi ne hotel 1 Nate ( Mëngjesi i perfshire) 🔺50€uro 📍Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] 📲*355674109078 ne viber ose whatsapp

Muaji Shkurt🧳 Udhetim + Akomodim 🛎
Një fundjavë në Itali 🇮🇹 Roma, Firence, Pisa, Venecia👌Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] 📲+355674109078 ne viber ose whatsapp

Udhetim në grup nga Durresi🧳 Bari-Roma🧳Në pakete perfshihet:
🔺Trageti 🛎Akomodim ne kabine
🔺Transporti me autobuz, pergjate gjithe udhetimit
🔺Akomodim ne Hotel ne Rome ( 2 Nete)
🔺Guida gjatë gjithe udhetimit
🔺Sigurim Shendeti ne udhetim
🔺Cmimi 190€
Në pakete nuk perfshihet:
🚫Vizitat ne muze
📍Per informacion kontaktoni:
📨[email protected]
📲0674109078 ne viber ose whatsapp

Udhetim në Veneto 🧳Verona - Venecia ✔️Nisja nga Tirana ✔️2 Nete- 3 Dite ✔️Akomodim ne hotel ( Mëngjesi i perfshire) ✔️248€
📍Per informacion kontaktoni:
📨[email protected]
📲+355673692601 ne viber ose whatsapp

Amsterdami 🧳Qyteti me liberal dhe argetues.🔺Nisja nga Tirana 📆07-10 Shkurt❄️ 3 Nete -4 Dite 🛎Akomodim ne hotel (Mengjesi i perfshire)💶349€ 📌Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲0673692601 ne viber ose whatsapp

Prizren-Brezovica ⛰Nisja nga Tirana ose Durresi🛷12 Janar ⛷1 Dite 🎿12€ /Personi 📍Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲+355673692601

#vienaklasike

Kapadokia ⛰Udhetim surreal në Göreme, shetitja e mrekullueshme me balone mbi oxhaqet e zanave ! 🧚
Nisja nga Tirana 🧳07-09 Mars 🛎Akomodim ne hotel( Mëngjesi i perfshire)⛰Cmimi 189€
🚫Opsionale jane: 🚖Tranferta aeroport-hotel-aeroport 💶30€
⛰Guida ditore 💶15€
⛰Shetitja ne mengjes me balone , kohezgjatia 1 orë 💶129€
📍Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲+355673692601

Barcelona🧳 Te vizitosh kete qytet 3 dite jane te pamjaftueshme per kulturen, artin dhe arkitekturen e saj✔️Nisja nga Tirana c’do te enjte✔️2 Nete-3Dite✔️Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport ✔️Akomodim ne hotel (Mëngjesi i perfshire)✔️269€📍Per informacion kontaktoni:📨[email protected] ose📲0673692601 ne viber ose whatsapp

Shen Valentin në Paris 🌹
🧳Nisja nga Tirana 📆13-16 Shkurt
🚖Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport
🛎Akomodim ne hotel (Mëngjesi i perfshire)
💶395€
📍Per informacion kontaktoni:
📨[email protected] ose📲+355673692601 ne viber ose whatsapp

Budapest❄️Aquaworld Resort , Relax and Fun❄️🍸🏄‍♀️🏊 ❄️2 Nete - 3 Dite ❄️Nisja nga Tirana ❄️Akomodim ne Aquaaworld Resort (Mëngjesi i perfshire). ❄️Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport ❄️Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲+355673692601 ne viber ose whatsapp

#weekendinlisboncity #viptravelalbania

Praga vendi me mistik dhe i mrekullueshem i Evropes! Vendi i Franz Kafka dhe Jaroslav Haśek. 🎩 Nisja nga Tirana 2 Nete-3 Dite 📆 Data 13-15 shkurt 🛎Akomodim ne hotel ( Mëngjesi i perfshire ) 🚖Tranferta aeroport-hotel-aeroport🧳299€ Per informacion kontaktoni: 📨[email protected] ose 📲+355673692601

Vip Travel ju uron qe 2020 te jete nje vit i mbare per endrrat dhe aspiratat tuaja!🥂🥂

Sharm El Sheikh 🎁5 Nete-6 Dite 🎁Akomodim All inclusive 🎁Vizite ne Piramidat e Gizes🎁Nisja nga Tirana 📤[email protected]

Timeline Photos

Festat e fund vitit në Budapest ku mund te shijoni ujrat Termale dhe fasten Gala te Vitit te Ri ne Danub🎁Nisja nga Tirana me data: 31 dhjetor 🎁 2 Nete-3Dite 🎁Akomodim ne hotel ( Mëngjesi i perfshire)🎁 Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose📲0674109078 ne viber ose whatsapp

Krishlindje ne Viene♦️24-26 Dhjetor ♦️Nisja nga Tirana ♦️Akomodim ne hotel 2 Nete-3 Dite♦️240€/Personi

#christmastime🎄 #travel #viennaaustria #viennachristmasmarket #beautifuldestinations

Gjeneva -Svicer 🌍 Metropoli me i vogel i botes. Qytetit qe shpenzon 20% të buxhetit vjetor në kulture dhe me nje ekonomi të pasur qe e rendit ne nje nga vendet e para në bote per jetesen në bote. 🔹Nisja nga Tirana në dhjetor 🔹Akomodim ne hotel 3 Nete-4 Dite 🔹Cmimi 239€📍Per informacion kontaktoni 📤[email protected] ose 📲0673692601

Vjeshte ne Toscana 🔹2 Nete-3 Dite🔹Nisja nga Tirana 🔹Akomodim ne hotel 4* (Mëngjesi i perfshire) 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] ose 📲0673692601 ne viber ose whatsapp

Budapest 🌍Hungary 💎Pakete individuale 🔹2 Nete -3 Dite 🔹Nisja nga Tirana 🔹21-23 Nentor🔹Akomodimi ne hotel 4* (Mëngjesi i perfshire) 🔹Cmimi 149€/Personi 📍Per informacion kontaktoni: 📤[email protected] 📲00355673694601 ne viber ose whatsapp

La nostra storia

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizojme ne menyren me mbreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Rr.Egnatia 161
Durrës
2001
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
Balkan Agency Travel & Tours Balkan Agency Travel & Tours
Stacioni I Trenit, Lagjja Nr. 4, Rruga Egnatia
Durrës

You just tell us where you want to go, we take care for the rest!!! #GetReadyForYourAdventure

Hyeda Travel "Eri" Hyeda Travel "Eri"
Rruga Jahja Ballhysa
Durrës, 2001

Agjensi Dallupi Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 2009

Agjensi Eri Travel Agjensi Eri Travel
Lagja 4 Rruga Egnatia Ngjitur Me Fondin Besa
Durrës

Udheto i sigurt Kontakt: 069 457 7900

UTA.AL - Unlimited Travel Agency UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Lagja5, Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Italba Travel Italba Travel
Rruga Egnatia 1099
Durrës, 2001

Siamo strutturati in Albania per seguire da vicino e meglio tutte le fasi della vostra vacanza,dall'accoglienza alla permanenza,nell'incantevole...

Dea Lines - Travel Agency Dea Lines - Travel Agency
Bulevard Epidamn
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni/Trageti /Air/Ferry tickets Turizëm brenda & jashtë vendit/Incoming& outgoing tours Rezervim hotelesh/Hotel reservations Siguracione/Insurance Agjensi imobiliare/Real estate Makina me qera/Rental cars

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C