Agjensi Udhetimesh U.E.M

Agjensi Udhetimesh U.E.M

Nearby travel agencies

Hermes LINES Durres
Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni trenit
Alfred-Enea Travel & Tours
Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
ERI Travel
ERI Travel
DURRES
Space Travel & Tours
Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Total Travel
Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni i Trenit)
Carpediem Travel Agency
Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni
Durres Tour Guides
Durres Tour Guides
spitall
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Tuttomondo Travel & Eni Rental
2001
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Albania,Durres, Goleme
Modifikojmë Makina për t'i Nisur me Dorë për P.A.K.F
Modifikojmë Makina për t'i Nisur me Dorë për P.A.K.F
Rruga Currilave
Versus Travel
Versus Travel
Durrësi
Albtours D Durres
Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah, Durrësi
Holidays and Tours in Albania
Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Agjensi Eri Travel
Agjensi Eri Travel
Lagja 4 Rruga Egnatia ngjitur me Fondin Besa
Livingalbania - Tour Operator Italiano in Albania
Livingalbania - Tour Operator Italiano in Albania
via egnatia

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

[01/13/14]   Shopping dhe Vizite

Milano, Lugano dhe Bergamo
24-26 Janar 2014

24/01/2014 Nisja ne oren 07:00 me avion per ne Malpenza. Nisja me
autobus ne drejtim te Luganos, vizite e qendres se qytetit :
shetitorja buze liqenit, parku i qytetit dhe vila Ciani.
Mbas dite shopping ne qendren Outlet Fox Town.
Kthimi ne mbremje ne Milano. Akomodimi ne Milano.
25/01/2014 Vizite e qendres historike te Milanos: piazza del Duomo,
katedralja, galeria Vittorio Emanuele II etj.
Nisja me autobus ne qendren Outlet Serravalle ne afersi te
Milanos per shopping. Kthimi ne mbremje ne Milano.
Akomodimi ne Milano.
26/01/2014 Para dite shopping ne qender te Milanos. Rreth ores 13:00 do

te nisemi drejt Bergamos. Ne pritje te marrjes se avionit, do te
bejme shopping ne qendren tregtare Orio al Serio.
Marrja e avionit ne oren 19:30 per ne Tirane.

Cmimi: 399 Euro per person

Ne cmim perfshihen:

Udhetimi me avion dhe autobus komod, shetitjet dhe vizitat ne te gjitha qytetet,
Fjetja dhe mengjesi ne hotel. Guida ne shqip gjate te gjithe udhetimit.

Siguracioni shendetesor dhe asistenca gjate te gjithe udhetimit.
Per me teper informacion, na kontaktoni ne inbox.

[08/04/13]   te gjitha destinacionet per ne Itali 80 € vajtje ardhje, vetem per muajin nentor....nxitoni te perfitoni :)

youtube.com

Elhaida Dani -Finale (The Voice Of Italy)

BRAVO ELHAIDA :))))))

youtube.com Krenar Qe Jam Shqipetar !

youtube.com

Elhaida Dani - Adagio [The Voice of Italy] [16-05-2013] (VIDEO)

te ndihemi krenare me Elhaiden :))))

youtube.com Elhaida Dani - Adagio

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video)

youtube.com

[04/30/13]   Fluturimet Tirane - Venezia, vajtje ardhje vazhdojne te jene 120 €.
Nxitoni!!!!

[03/12/13]   Kliente te "MAgic Travel" ju njoftojme se siguracionet nje vjecare te autoveturave shkuan serish ne tarifen 7 000 lek.

youtube.com

Roma, Italia

Shijoni mrekullite e Romes per vetem 120 € vajtje- ardhje....Okazion qe nuk duhet humbur....

Rome is so different and interesting place to visit, enjoy it ... oops, music is partly regarded as Sony music corp. property, well one song is almost hymn o...

youtube.com

Roma, Italia

Shijoni mrekullite e Romes per vetem 120 € vajtje- ardhje....Okazion qe nuk duhet humbur....

Rome is so different and interesting place to visit, enjoy it ... oops, music is partly regarded as Sony music corp. property, well one song is almost hymn o...

youtube.com

Mystic Venice, Italy - Venezia, Italia

Venezia.... vetem 120 € vatje ardhe per muajt prill dhe maj... Nxitoni!!!!!!

A video made from footage I shot while visiting Venice. This city has a unique atmosphere of romance, relaxation side by side with daily hustle and bustle of...

youtube.com

Mystic Venice, Italy - Venezia, Italia

Venezia.... vetem 120 € vatje ardhe per muajt prill dhe maj... Nxitoni!!!!!!

A video made from footage I shot while visiting Venice. This city has a unique atmosphere of romance, relaxation side by side with daily hustle and bustle of...

[03/06/13]   Te nderuar Kliente, siguracionet 1 vjecare te autoveturave sh*ten me cmimin 7.000 leke....Nxitoni!!!!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Address


LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00
Saturday 09:00 - 18:00
Sunday 09:00 - 18:00
Other Durrës travel agencies (show all)
Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent Agjensi Udhetimi Last Minute - AKT&Rent
Lagjia 4, Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Ishëm
Durrës, 355

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Ilenium Tours Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

Tuttomondo Travel & Eni Rental Tuttomondo Travel & Eni Rental
Durrës, 2001

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Montenegro, Grece, Kosovo, Macedonia (Balkan ).

About   Contact   Privacy   Login C