Sunny-Travel Agjensi Udhetimi

Sunny-Travel Agjensi Udhetimi

Nearby travel agencies

Sunny Travel Albania
Sunny Travel Albania
Shetitorja Dyrrah, Lagja 4 No. !28, Dures
NEMO TRAVEL
NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor, Durrës
Hera Travel
Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania, Durrësi
Albanian Places
Albanian Places
Durrës 2001
Livingalbania - Tour Operator in Albania
Livingalbania - Tour Operator in Albania
via egnatia, Durrës
Versus Travel
Versus Travel
Durrësi
Agjensi Eri Travel
Agjensi Eri Travel
Lagja 4 Rruga Egnatia ngjitur me Fondin Besa, Durrës
Alfred-Enea Travel & Tours
Alfred-Enea Travel & Tours
Durres, Durrës
Car-Rent.al
Car-Rent.al
Durrës 2000
Fast Travel&Tours
Fast Travel&Tours
mustafa varoshi, Durrës
Total Travel
Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni i Trenit), Durrës
Durres Tour Guides
Durres Tour Guides
spitall, Durrës
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria, Durrës
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave, Durrës
Albtours D Durres
Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah, Durrësi

Comments

Congratulations Sunny- Travel Goodluck Greetings From. Indian Herb Traders. New Delhi India.

Agjensi Udhetimesh Turistike Sunny Travel eshte nje agjesi udhetimesh dinamike e themeluar ne vitin 2007 me baze ne Tirane dhe Durres. Orientimi yne jane udhetimet turistike dhe pakteat e pushimeve ne te gjithe boten.

Bashkepunimi me tour operatoret me te medhenje nderkombetere dhe vendas na ben ne te jemi konkurues ne fushen e turizmit dhe ne rezervimin e hoteleve dhe krocierave kudo ne bote. Pa lene menjeane dhe sherbimin me bileta avioni e trageti ne te gjitha linjat. Sunny Travel me stafin e saj me njohurite me te avancuara ne tregun global te turizmit i ofron klienteve ta saj me fleksibilitet cdo gje qe ata kane nevoje.

Mission: Kemi kerkuar gjithe Globin per te ofruar me te miren ne fushen tone.

Operating as usual

🎊Harroni stresin dhe Covid per disa dite🥳
🎅Festoni Vitin I Ri ne Dubai🎅
📌6 nete 1299€
Akomodimi ne JW Marriott Marquis Hotel Dubai 5* LUX
Perfshire;
1) Fluturimi Tirane- Dubai – Tirane
2) Vizat + siguracini Covid-19
3) Transferta private aeroport – hotel
4) Akomodimi per 7 nete me mengjes perfshire
5) Desert Safari ose Dinner Cruise sipas deshires
Datat e udhetimit 27 Dhjetor deri ne 3 janar
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

😎Imagjinoni nje vend I bere me porosi per ju
😍Te enderroni dhe zgjoheni duke nuhatur aromen e detit
📌Boutique Hotel La Roche 5* ne Tivat eshte ai qe ben per ju
👉3 dite 99€ me mengjeset perfshire
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

😍Plazh dhe adrenaline ne Ikonen e Dubait😍
🤩Atlantis The Palm 😎
👉5 nete 1595€/personi
📌Ne cmim perfshihet:
1) Fluturimi Tirane- Dubai- Tirane
2) Vizat e Emirateve te Bashkuara Arabe
3) Transferta Privat Premium, aeroport- hotel- aeroport
4) Akomodimi ne dhome Double Ocean King
5) Mengjeset per ditet e qendrimit
Datat e udhetimit 2 -8 Dhjetor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

⛺️Ajo qe duhet ne kete kohe plot stres🌴
🌟Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort & Spa, Dubai 🐪
Një vend i shenjtë legjendar i shkretëtirës me një shpirt beduin
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

Bab Al Shams Desert Resort & SPA

🌴Pushime në një parajsë spektakolare të shkretëtirës.🌵
🐪Ndërtuar mes dunave, resorti i Bab Al Shams është zgjedhja e preferuar në botë për nje arratisje te enderruar ne shkretëtirë.
🐫Ky oaz i qetësisë kombinon hijeshinë rustike me mikpritjen dhe luksin e nivelit të lartë për të sjellë në jetë një përvojë autentike.
Bab Al Shams Desert Resort & SPA Dubai
6 dite 1385€
Ne cmim perfshihet: Fluturimi, Vizat, siguracioni Covid-19, transferta privat, akomodimi 5 nete me mengjeset perfshire
Data e udhetimi 16-22 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌟Fundjave ne hotelin me luksoz ne Malin e Zi😍
📌Regent Porto Montenegro 5*
👉3 dite 129€ personi💥
Mengjeset perfshire
Cmimi per akomodime nga 6-8 Nentor
Udhetimi I pa perfshire

Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)

📌Fundjave ne Kotor, Mal I Zi
📌BLUE KOTOR BAY PREMIUM RESORT 5*
👉3 dite 78€ personi
Mengjeset perfshire
Cmimi per akomodime nga 6-8 Nentor
Udhetimi I pa perfshire
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

💥Tour ne Stamboll me avion💥
👉3 dite te plota 215€/P ( 5- 7 Nentor)
👉Fluturimi + transferta +hoteli+ Bosphorus Cruise
📌Luce Di Pera 3* ne qender te Stambollit
👉Mengjeset perfshire
👉Udhetimi individual
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

💐Pushime ne Maldive,
😍Destinacioni romantik me I njohur ne bote👩‍❤️‍💋‍👨
💖Resorti ideal per nje propozim martese ose muaj mjalti
👉6dite/ 6 nete 1685€
📌You & Me by Cocoon Maldives 5*
👉Paketa perfshin;
1) Fluturimin Tirane- Maldive – Tirane
2) Akomodimi ne Villa Manta me mengjes dhe darke
📌Nuk perfshihet ne cmim:
👉Transferta me avion aeroport – hotel 320$ personi
Data e udhetimit 21– 28 Nentor
____________________________________
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🧳Shoping dhe argetim ne Dubai 🛒
📌6 dite 1185 euro
👉Ne pakete;
- Fluturimi Tirane - Dubai- Tirane me bagazh te plote
- Transferta aeroportuale
- Viza e Emirateve te Bashkuara Arabe,
- Siguracionin COVID-19
- Akomodimi per 6 nete ne;
📌Kempinski Mall Of Emirates Hotel Dubai 5*
- Mengjeset perfshire
👉(Hoteli eshte pjese e qendres se famshme Mall Of Emirates dhe nga dritaret e dhomes mund te shikoni pisten artificiale te skive )
🎁Dhurate nga ne edhe nje Safari ne shkretetire me barbeque perfshire
📌Datat e udhetimit 16-22 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌺Tour ne magjine e Cappadocia 🌺
📌4 dite 258€/p. 06- 09 Nentor
📌Goreme Kaya Hotel
👉Ne cmim perfshihet:
1) Fluturimi Tirane – Kayseri – Tirane
2) Transferta aeroport- hotel- aeroport
3) Akomodimi 3 nete ne hotel me mengjes perfshire
👉Udhetimi individual, pa guide
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌼Tour Dubai 🌼
📌Ne pakete:
- Fluturimi Tirane - Dubai- Tirane me bagazh te plote
- Transferta aeroportuale
- Viza e Emirateve te Bashkuara Arabe,
- Siguracionin COVID-19 dhe Deklaraten shendetsore te vlefteshme per hyrjen ne Emiratet e Bashkuara‼️
- Akomodimi per 5 nete ne DusiD2 Kenz Hotel Dubai
👉Te gjitha keto; 6 dite 775€ personi

📌Datat e udhetimit 16-21 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

😎Plazh dhe Lux ne Dubai🌞
👉6 dite 1055€/P
📌Anantara The Palm Dubai Resort 5*😎
Paketa perfshin;
1) Fluturimi Tirane- Dubai – Tirane me bagazh te plote
2) Viza, siguracioni COVID-19 dhe dokumentacioni I nevojshem
3) Transferta private aeroport- hotel – aeroport
4) Akomodimi per 5 nete ne hotel me mengjes perfshire
🎁Dhurate nga agjensia :
🚙Safari ne shkretetire me barbeque dhe transportin perfshire🎊
👉Datat e udhetimit 1-8 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125.

📌Vizitoni Stambollin me gjithe madheshtine e tij
📌Me avion, 4 dite 199€ /P
👉Ne cmim perfshihet:
1) Fluturimi Tirane- Stamboll – Tirane 12 -15 Nentor
2) Transferta aeroport - hotel – aeroport
3) Akomodimi ne Berce Hotel 3*ne Sultanahmet
📌Udhetimi individual pa guide
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125.

🎊Plazh dhe Lux ne Dubai🌞 #traveldubai
👉6 dite 1325€/P
📌FIVE Palms Jumeirah Hotel Dubai5*😎
#fivepalmjumeirah, #dubai_palmjumeirah
Paketa perfshin;
1) Fluturimi Tirane- Dubai – Tirane me bagazh te plote
2) Viza, Siguracioni COVID-19 dhe dokumentacioni I nevojshem
3) Transferta private aeroport- hotel – aeroport
4) Akomodimi per 5 nete ne hotel me mengjes perfshire
🎁Dhurate nga agjensia :
🚙Safari ne shkretetire me barbeque dhe transportin perfshire🎊
👉Datat e udhetimit 1-8 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Rruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125.

🌞Plazh dhe Lux ne Dubai🌞
👉6 dite 1725€/P
📌Jumeirah Beach Hotel 5*😎
Paketa perfshin;
1) Fluturimi Tirane- Dubai – Tirane me bagazh te plote
2) Viza, siguracioni COVID-19 dhe dokumentacioni I nevojshem
3) Transferta private aeroport- hotel – aeroport
4) Akomodimi per 5 nete ne hotel me mengjes perfshire
🎁Dhurate nga agjensia :
🚙Safari ne shkretetire me barbeque dhe transportin perfshire🎊
👉Datat e udhetimit 1-8 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125.

🌞Plazh All Inclusive ne Dubai🌞
👉6 dite 1385€/P
📌Sheraton Jumeirah Beach Resort 5*
Paketa perfshin;
1) Fluturimi Tirane- Dubai – Tirane me bagazh te plote
2) Viza, siguracioni COVID-19 dhe dokumentacioni I nevojshem
3) Transferta aeroport- hotel – aeroport
4) Akomodimi per 5 nete ne hotel me c’do gje perfshire
Datat e udhetimit 1-8 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

💐Pushime ne Maldive, destinacioni romantik me I njohur ne bote
👉7dite/ 7 nete 2268€ All Inclusive
👉5 dite/5 nete 1895€ All Inclusive
📌Cocoon Maldives 5*, I pari design hotel ne Maldive
👉Paketa perfshin;
1) Fluturimin Tirane- Maldive – Tirane
2) Transferten aeroport – resort – aeroport
3) Akomodimin 7 ose 5 nete me C’do gje perfshire
Data e udhetimit 14 – 22 Nentor ose 14 – 20 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

💐Pushime ne Maldive, destinacioni romantik me I njohur ne bote
👉7dite/ 7 nete 1835€ All Inclusive
👉5 dite/5 nete 1579€ All Inclusive
📌Cinnamon Velifushi Maldives 5*
👉Paketa perfshin;
1) Fluturimin Tirane- Maldive – Tirane
2) Transferten aeroport – resort – aeroport
3) Akomodimin 7 ose 5 nete me C’do gje perfshire
Data e udhetimit 14 – 22 Nentor ose 14 – 20 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌞Kush tha qe vera mbaroi ?🌼
📌Ne Bodrum plazhi vazhdon deri ne fund te Tetorit
👉Per 6 nete qendrim ne hotel, All Inclusive.
1) Thor Exclusive Bodrum 5*, 555€
2) Blue Dreams Resort 5*, 559€
3) Godess Off Bodrum Isis 5* 580€
4) Diamond Of Bodrum Resort 5* 585€
5) Hapimag Sea Garden Resort 5*, 755€
6) Tui Magic Life Bodrum Resort 5*, 790€
7) Lujo Hotel Bodrum 5* 1635€
Ne cmim perfshihet; Fluturimi Tirane – Bodrum – Tirane
Transferta aeroportuale, akomodimi ne hotel per 6 nete
📌Datat e udhetimit 10-16 Tetor me Turkish Airline
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌺Magjia e Cappadocia vjen e kombinuar edhe me luksin🌺
📌4 dite 265€/p. 11- 14 Dhjetor
📌Kapadokya Hill Hotel & Spa (12+)
👉Ne cmim perfshihet:
1) Fluturimi Tirane – Kayseri – Tirane
2) Transferta aeroport- hotel- aeroport
3) Akomodimi 3 nete ne hotel me mengjes perfshire
👉Udhetimi individual, pa guide
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌼Dubai si askush tjeter🌼
📌Ne ju ofrojme ne cmim pervec fluturimit, transfertes aeroportuale dhe hotelit;
📌Edhe vizen e hyrjes, Siguracionin COVID-19 dhe Deklaraten shendetsore te vlefteshme per hyrjen ne Emiratet e Bashkuara‼️
👉Te gjitha keto; 5 dite 845€ personi
📌Akomodimi per 4 nete ne Millenium Plaza Dubai 5*
Datat e udhetimit 18-23 Nentor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

📌Vjeshte ne Budva
📌Avala Resort 4* Budva
📌3 dite 80€ personi
📌Ne cmim perfshihet:
📌Mengjes dhe darke,
📌Pishina, sauna, jacuzzi, hamam, palester, parking dhe Wi-Fi
________________________________
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🌺E kush nuk do deshironte te gjendej ketu🌼
#trave, #beatiful & #vacation
📌Hard Rock Café Maldives
👉7 dite 2595€/P All Inclusive
👉Perfshire; Fluturimi Tirane- Male - Tirane
👉Ketu edhe transferta me motoskaf te shpejte aeropot- hotel- aeroport
📌Akomodimi 6 nete ne resort me C”do gje perfshire
📌Data e udhetimit nga 7 Nentori
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

💥Rikthehen Maldivet, #love & #vacation
📌SAii Lagoon Maldives, Curio Collection by Hilton 5*
📌7 dite 2215€ personi , All Inclusive
📌Ne cmim fluturimi Tirane – Male – Tirane me bagazh te plote,
📌Akomodimi per 6 nete ne resort me c’do gje perfshire
📌Transferta me motoskaf aeroport – hotel – aeroport
📌Udhetimi 07 – 14 tetor
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

📌Fundjave ne Tivat
📌The Chedi Lustica Bay 5* #beatiful #nature
👉2 te rritur + 2 femije 120 euro 2 dite
👉Mengjeset perfshire
📌Udhetimi individual
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

#Cappadocia nje destinacion si ne perralla
📌4 dite 269 Euro personi
#explore ne nga destinacionet me te bukura ne bote
📌Ne cmim, flututimi, transferta aeroport- hotel -aeroport
📌Akomodimi ne hotel Goreme Kaya Hotel me mengjes perfshire
📌Udhetimi individual, 18 Tetor - 21 Tetor

▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

🎉Mbas kaq kohe mbyllur e meritojme nje pushim ne Dubai🎉
💥Dubai 4 nete 795€/P😎
📌Akomodimi ne hotel Fairmont The Palm Dubai 5*
👉Ne cmim perfshihet:
1) Fluturimi Tirane – Dubai – Tirane 3 - 8 Tetor
2) Viza e Emirateve te Bashkuara Arabe
3) Siguracioni COVID-19 dhe dokumentacionet e nevojshme per udhetimin ne Emiratet e Bashkuara Arabe
4) Transferta private aeroport – hotel -aeroport
5) Akomodimi per 4 nete me mengjes perfshire
📍I pa perfshire testi PCR I bere 72 ore para udhetimit
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Per rezervime na kontaktoni ne:
☎️ 0696581102 ☎️ 0694834048
Instagram; sunny_travel__albania
📲 WhatsApp 0696581102
Ose prane agjensive tona ne;
📌Tirane, Ruga Nikolla Jorga No.1
( Ish ekspozita Shqiperia Sot)
📌 Durres, Bulevardi Dyrrah No. 125

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Bab Al Shams Desert Resort & SPA
Tlantis The Palm, Icons Of Dubai

Location

Category

Travel Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Rruga Nikolla Jorga No. 1
Tirana
1001

Opening Hours

Monday 09:00 - 20:00
Tuesday 09:00 - 20:00
Wednesday 09:00 - 20:00
Thursday 09:00 - 20:00
Friday 09:00 - 20:00
Saturday 09:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Tirana (show all)
ITC Albania ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Tirana, 1016

International Travel Consulting - Albania

Bora Travel & Tours Bora Travel & Tours
Rruga "Myslym Shyri" Nr.84
Tirana, 1001

Paketa Turiske. Udhetime ne grup. Pushime verore & dimrore. Bileta avioni, autobusi dhe trageti. Krociera. Siguracione.

Poseidon Travel & Tours Poseidon Travel & Tours
Rruga E Durresit, Nd 40, H 16
Tirana, 1001

Agjensia QueenTravel Agjensia QueenTravel
Rruga Urani Pano Nr.5
Tirana, 1001

Bileta avioni, trageti ,autobusi Pushime verore,dimerore Pushime termale Udhetime me krociera Ture Rezervime hoteli Siguracione Makina me qera

Flamingo Travel Flamingo Travel
Rruga Ismail Qemali
Tirana

Sherbimet tona primare: - Paketa turistike individuale - Paketa turistike me guide - Bileta Avioni - Bileta Trageti - Bileta Autobuzi - Rezervim Hoteli - Siguracion shendeti ne udhetim

MADD travel MADD travel
RR.DURRESIT
Tirana, MBI RESTORANT NAPOLIN

TRAVEL AGENCY & TOURS

MSA Traveling MSA Traveling
Sheshi "Nene Teresa", Sheraton Tirana Hotel,
Tirana, 1001

Travel, Cruises, Bileta Avioni, Krociera, Pushime,

Marketing Zone Marketing Zone
Tirana
Tirana, 1039

Marketing Zone is a student organization aiming to bring together people who share their passion for marketing.

Demotivim Demotivim
Tirana, 1010

Rruga Hoxha Tahsim, 30 m siper shesh*t Avni Rustemi Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele. Siguracione

Elia Travel & Tours Elia Travel & Tours
Rruga Sander Prosi
Tirana, 1001

Agjensi udhetimi, ofrojme sherbime me bileta avioni ,autobusi,trageti… paketa turistike dhe guida Brenda e jashte vendit…. siguracion shendeti ne udhetim dhe karton jeshil Makina me qera …☎ +35545628625 ☎ +355692317949

Lux Travel Agency Lux Travel Agency
Rr. "Elbasanit", Ngjitur Me Kafe “Mulliri I Vjetër”
Tirana, 1010

Turizëm => Plazh/ Mal/ Kulturë/ Bileta/Siguracione => Avioni/ Trageti/ Autobuzi/ Hotele => Akomodim në të gjithë BOTËN

Bileta avioni & udhetime turistike Bileta avioni & udhetime turistike
Mine Peza
Tirana, 1111

Bileta avioni, udhetime turistike

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C