Linja Shkoder - Tirane - Sicili

Linja Shkoder - Tirane - Sicili

Nearby travel agencies

Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika, Vlora
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
Jeep Off Road Vlora
Jeep Off Road Vlora
Sazan Island, Vlorë
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass, Vlorë
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
Vlorë 9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore, Vlorë
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum, Vlora
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa, Vlorë
Agjensi Imobiliare Joti
Agjensi Imobiliare Joti
vlore, Vlora
Natyr-AL
Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA, Vlorë
VloraSite
VloraSite
Vlore, Vlora
Aulona Travel & Tours
Aulona Travel & Tours
Vlorë
Qendra e zhytjes
Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
lagja BASHKIMI pallati 1301, Vlora
Yacht Albania
Yacht Albania
Orikum, Vlora

Me ne udhetoni qete dhe kendshem.... Prenotoni ne 3495512073 - 3240708057 - 3240708058 - 3240708059 Autobusi i linjes sone niset cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia ne drejtim te Sicilise dhe pershkon qytetet e meposhtme: Shkoder - Lezhe - Lac - Tirane - Durres - Kavaje - Lushnje - Berat - Fier - Vlore - Brindisi - Taranto - Policoro - Sibari - Spezzano Albanese - Cosenza - Lamezia Terme - Rossano - Villa San Giovanni - Messina - Taormina - Giardini Naxos - Acireale - Catania - Lentini - Francofonte - Vizzini - Coffa - Comiso - Vittoria - Ragusa - Santa Croce - Marina di Ragusa - Scicli

Operating as usual

Se shpejti linja Shkoder - Sicili do te behet 2 here ne jave. Per me shume info 0692020428

Gati si gjithmone per udhetimin e neserm nga Shqiperia per ne Sicilia dhe anasjelltas. Per rezervime kontaktoni ne 0672034123 ose 0692020428. Per nisjen nga Italia per ne Shqiperi kontakt +393200726999 ose 3495512073.

Linja Shkoder - Tirane - Sicili's cover photo

Ne Catania.....

[01/15/15]   Prenotoni udhetimin tuaj ne numrat 3240708057 - 3240708058 - 3240708059

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Valona?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata, 117
Valona

Opening Hours

Monday 07:00 - 22:00
Tuesday 07:00 - 22:00
Wednesday 07:00 - 22:00
Thursday 07:00 - 22:00
Friday 07:00 - 22:00
Saturday 07:00 - 22:00
Sunday 07:00 - 22:00
Other Tour Agencies in Valona (show all)
Pasqua in Albania Pasqua in Albania
Via Princesha Rugjine
Valona, 9426

Ritorna anche quest'anno l'imperdibile viaggio alla scoperta dei riti della Pasqua Ortodossa in Albania! A sud-est dell'Albania, la più caratteristica.

Antaneb Travel & Tours Antaneb Travel & Tours
Rruga Murat Terbaci Lungomare
Valona, 9401

Te Antaneb Travel & Tours mund të gjeni të gjitha përbërësit e nevojshme për të organizuar sa më mirë pushimet tuaja.

About   Contact   Privacy   Login C