Natyr-AL

Natyr-AL

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Jusi Travel
Jusi Travel
prane xhamise
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika, Vlora
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
Jeep Off Road Vlora
Jeep Off Road Vlora
Sazan Island
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum, Vlora
LOGAN Travel
LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P, Vlora
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Agjensi Imobiliare Joti
Agjensi Imobiliare Joti
vlore, Vlora
VloraSite
VloraSite
Vlore, Vlora
Aulona Travel & Tours
Aulona Travel & Tours

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore Vaji ushqimor i perdorur eshte nje mbeturin qe vjen nga skuqja e vajit me origjin bimore, shume ralle nga vaji i ullirit.Temperatura e larte ne te cilen perdoren keto vajra me baz bimore shkakton nje modifikim te structures polimetrike, oksidohet dhe thith substancat ndotese qe rrjedhin nga karbonizimi i mbeturinave ushqimore.

Kjo substance ka pamjen e nje lengu viskoz e te dendur, me ngjyre te verdhe ne te kuqe - geshtenje dhe nje ere te pa pranushme, duke humbur nga origjina pastertin dhe natyrshmerin: eshte transformuar ne nje mbeturin speciale shkak I ndotjeve te medha. Ne qofte se nuk e mbledhim ai eshte nje rezik I vazhdushem per ambientin perreth. Ne jemi ne gjendje ta marim dhe ta depozitojme kete material me kosto 0 lek duke shperndar ene me perdorim falas per ta mbledhur ate, duke ber dhe terheqjen periodike

Operating as usual

[12/20/14]   BUON NATALE a tutti
BUON NATALE!!
Auguri alle persone emarginate dalla superficialità, dalla cattiveria e dall’egoismo.Auguri ai miei amici e ai miei nemici, auguri con tutto il cuore, perchè la vita riesca a regalarvi sogni realizzati e desideri esauditi e vi faccia percorrere l’avventura della vita con il sorriso sulle labbra e con la speranza nell’anima. Auguri a tutti gli sguardi tristi del mondo, a tutti gli occhi pieni di lacrime,alla gente felice,come anche a quella che si accontenta e combatte ogni giorno la battaglia dura del quotidiano…Auguri ai bambini di tutto il mondo, affinchè la vita possa illuminare sempre il loro cuore e il loro cammino rendendolo meno difficile quando la strada diventa impervia ed oscura…Buone Feste!!

[12/06/14]   I tuoi fan
54%
Tutti gli utenti di Facebook
Paese
I tuoi fan
Albania
854
Italia
37
Stati Uniti d'America
24
Serbia
14
Grecia
9
Francia
7
Regno Unito
6
Spagna
5
Germania
3
Slovenia
3
Brasile
2
Svizzera
2
Kosovo
2
Turchia
2
Pakistan
1
Indonesia
1
Repubblica Ceca
1
Argentina
1
Paesi Bassi
1
Angola
1
Cina
1
Montenegro
1
Monaco
1
Sudafrica
1
Mozambico
1
Belgio
0
Austria
0
Città
I tuoi fan
Valona, Albania
575
Vlora, Vlore
120
Tirana, Albania
92
Durazzo, Albania
9
Fier, Albania
8
Milano
8
Valona, Vlore
6
Lushnjë, Albania
6
Lecce, Puglia
6
Londra, Inghilterra, Regno Unito
5
Treviso, Veneto
5
Fieri, Fier
5
Prizren, Serbia
5
Las Vegas, Nevada, Stati Uniti d'America
5
Los Angeles, California, Stati Uniti d'America
5
New York, New York (Stato), Stati Uniti d'America
4
Kamenicë
4
Madrid, Spagna
4
Atene, Grecia
4
Sconosciuto
4
Elbasan, Albania
3
Durrësi, Durres
3
Roma, Lazio
3
Parigi, Francia
3
Firenze, Toscana
2
Miami, Florida, Stati Uniti d'America
2
Lubiana, Slovenia
2
Lione, Francia
2
Berlino, Germania
2
Prishtinë
2
Kórinthos, Korinthia
2
Dukat-Fshat, Vlore
2
Coriza, Albania
2
Hoover (Alabama), Alabama, Stati Uniti d'America
1
Gujranwala, Punjab, Pakistan
1
Koretin
1
Zurigo, Canton Zurigo, Svizzera
1
Pistoia, Toscana
1
Scutari, Albania
1
Horní Suchá, Repubblica Ceca
1
McAllen, Texas, Stati Uniti d'America
1
Gjirokastra, Gjirokaster
1
Piacenza, Emilia-Romagna
1
Giacarta, Indonesia
1
Miami Beach, Florida, Stati Uniti d'America
1
Lepanto, Grecia
0
Ballsh, Albania
0
Brooklyn, New York (Stato), Stati Uniti d'America
0
Copparo
0
Fjeri, Fier
0
Drenas
0
Babicë, Vlore
0
Virginia City, Nevada, Stati Uniti d'America
0
Bra, Piemonte
0
Garanhuns, Pernambuco, Brasile
0
Croia, Albania
0
Komoran
0
Manchester, Inghilterra, Regno Unito
0
Pisa, Toscana
0
Brema, Germania
0
Himara, Valona, Albania
0
Torino, Piemonte
0
San Giovanni Valdarno, Toscana
0
Principato di Monaco, Principato di Monaco
0
Dukat, Vlore
0
Pretoria, Sudafrica
0
Stambul, Istanbul
0
Saranda, Valona, Albania
0
Laçi, Diber
0
Rroskoveci, Fier
0
Ginevra, Canton Ginevra, Svizzera
0
Clearwater, Florida, Stati Uniti d'America
0
Bishan, Vlore
0
Colle di Val d'Elsa, Toscana
0
Amsterdam, Olanda Settentrionale, Paesi Bassi
0
Regione di Bruxelles-Capitale, Belgio
0
Washington, Stati Uniti d'America
0
Lingua
I tuoi fan
Albanese
710
Inglese (USA)
116
Italiano
89
Inglese (Regno Unito)
54
Greco
5
Spagnolo
3
Francese (Francia)
2
Portoghese (Brasile)
1
Ceco

[10/11/14]   sot ndeshje me rendesi
do fitosh ti shqiperi
papa ty te bekoi
elbasanin te inagurojm

pasterti

pasterti

pasterti

Natyr-AL

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

youtube.com

SPECIALE LLOGORA kamera NAUN LASKU

http://youtu.be/H9GVC4PylxM

youtube.com

Emisioni Gjurmet - Orikumi - Zone e mbrojtur - ZAMIR DEDEJ

http://www.youtube.com/watch?v=GOrsDlmM20c

youtube.com Emisioni Gjurmet - Orikumi - Zone e mbrojtur - ZAMIR DEDEJ

Le Iene

Le Iene

Riuscirà Anna Tatangelo a cantare?

Timeline Photos

Timeline Photos

[04/22/13]   Me A&B NATYRAL per nje Shqiperi te paster....

Natyr-AL

Timeline Photos

[03/28/13]   Natyr-AL
Ti piace · Martedì

Aggiungi una descrizione
Tagga la fotoAggiungi posizioneModifica
Mi piace · · Condividi · Modifica

Natyr-AL ndryshim nga natyr-al ne A e B NATYRAL
Martedì alle 11.10 · Mi piace

Timeline Photos

[03/11/13]   FALEMINDERIT TE GJITHVE JUVE QE PO JEPNI PELQIMIN E KESAJ FAQJE

****E vetmja ne zemren time****

Gezuar 8 Marsin,Te gjitha Femrave,Nenave,
Motrave,Vajzave,Shoqeve...
qe cdo dite i japin kuptim jetes
Zoti ju bekofe!

[02/16/13]   nisia per ne shqiperi sot..

natyr-al.com

NATYR-AL | GALERIA

NATYR-AL | GALERIA
www.natyr-al.com/galeria.html - Traduci questa paginaCondividiMbledhim vajra të përdorur ushqimor. Mbledhim vajra të përdorur ... menca dhe fura buke etj.) Grumbullim vajrash bimorë të djegur; Transport; Eksport vajrash ...

natyr-al.com Mbledhim vajra te perdorur ushqimor

La Banca Delle Risate

ti aspetto da La Banca Delle Risate

Timeline Photos

Natyr-AL

po te doni na respektoni

Timeline Photos

Timeline Photos

[02/03/13]   per klientat kontati i ri eshte [email protected]........
se shpejti u japim te gjitha te dhenat dhe sqarimet

[04/16/12]   http://natyr-al.com/

natyr-al.com

NATYR AL | FAQJA E PARE Mbledhim vajra te perdorur ushqimor Vlore

http://natyr-al.com/

natyr-al.com Mbledhim vajra te perdorur ushqimor

Per nje natyre me te paster

Natyr-Al

Natyr-Al

Natyr-AL's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Address


ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë
9400
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

About   Contact   Privacy   Login C