Caronna Albania Bus Italia

Caronna Albania Bus Italia

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika, Vlora
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
Jeep Off Road Vlora
Jeep Off Road Vlora
Sazan Island
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum, Vlora
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Agjensi Imobiliare Joti
Agjensi Imobiliare Joti
vlore, Vlora
Natyr-AL
Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
VloraSite
VloraSite
Vlore, Vlora
Aulona Travel & Tours
Aulona Travel & Tours
Qendra e zhytjes
Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
lagja BASHKIMI pallati 1301, Vlora

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Operating as usual

Nisja nga shqiperia te shtunen dhe te henen nga italia per prenotime 0697235306 3293581714 3293581723

Autobuzi I nisur sot nga shqiperia dite e shtune date 22.08.2020 dhe mberritja te djelen per ne Genova. Kontakt 3293581714 3293581723

[06/23/20]   Ndodhemi ne genova piazza vitoriia nisemi diten e enjte date 25.06.2020 per prenotime kontakt 3293581714 3293581723.

CARONNA ALBANIA BUS ITALIA FILLON UDHETIMET NE DATEN 23.06.2020 FALEMINDERIT !

LIVE - #BAMIRESIANUKTEVARFERON sapo morem nje pjes te qytetareve te durresit per ti drejtuar drejt PRIZRENIT

Cdo te shtune Tirane VOR SUKTH DURRES KAVAJE CEREM LUSHNJE FIER VLORE-PER-BRINDISI BARI NAPOLI FROSTINONE ROME VALDARNO FIRENZE PRATO EMPOLI PONTEDERA CASHINA PISA LIVORNO SESTRI RAPALLO GENOVA DHE KTHIMI CDO TE HENE 0697235306 00393293581714

Te shtunen TIRANE VORE SUKTH DURRES KAVAJE CEREM LUSHNJE FIER VLORE-BRINDISI BARI NAPOLI FROSTINONE ROME VALDARNO FIRENZE PRATO EMPOLI PONTEDERA CASHINA PISA LIVORNO SESTRI RAPALLO GENOVA DHE KTHIMI CDO TE HENE 0697235306 00393293581714

Cdo te shtune per Brindisi Bari Napoli Rome Valdarno Firenze Prato Empoli Pontedera Cashina Pisa Magra Sestri Rapallo Genova . Me kthim cdo te hene .

24.07.2019 . Nisje te merkuren per genova dhe kthim te premten ne mengjes nga genova 3293581714 3293581723

Linj e re cdo te hene nga shqiperia dhe cdo te merkure nga italia. Brindisi bari napoli frostinone rome valdarno firenze empoli ponte dera pisa cashina sestri rapallo genova. 3293581714 3293581723

Cdo te Hene per Brindisi
Bari
Napoli
Frostinone
Rome
Areco
Valdarno
Firenze
Empoli
Cashina
Pontedera
Pisa
Cdo te enjte kthim nga italia .
0697235306 3293581714 3293581723

Rezervoni tani .
Cdo te enjte cdo te shtune nga shqiperia.
0697235306 0692398342

Autobuzi i dites se enjte 19.07.2018
Tirane - Genova

Cdo te enjte dhe cdo te shtune nisje nga shqiperia. Cdo te shtune dhe te hene nisje nga italia .

Caronna Albania Bus Italia sherben per klientet ne linjen Shqiperi Itali Shqiperi duke filluar dhe diten e enjte . Cdo te enjte nga shqiperia dhe cdo te shtune nga italia. 0692398342 00393293581714

Timeline Photos

Timeline Photos

Tirane Durres Kavaje Lushnje Fier Vlore Brindisi Bari Napoli Rome Firenze Empoli Pontedera Cashina Pisa Sestri Rapallo Genova . Udhetojm cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia dhe cdo te shtune dhe te henen nga italia . ALB 0692398342 0697235306 ITA 3293581714 3293581723

Autobuzi me kthim te marten 13.03.2018 udhetim te mbare !

Autobuzi te shtunes per genova .

Per momentin e shtuna ngelet dita jon. TIRANE -GENOVA- TIRANE

Autobuzi i te martes me kthim nga genova

Timeline Photos

Te dashur miq kompania CARONNA ALBANIA BUS ITALIA ju uron gezuar vitin e ri 2017 . Qofte nje vit I mbare e plot shendet ne familjet tuaja.

Pershendetje te dashur miq qe udhetoni me Caronna Albania Bus Italia!Duam t' ju bejme te ditur se duke filluar nga dita e merkure date 14/12/2016 si dhe çdo te shtune siç ka qene gjithmone do te udhetojme drejt Italise duke u nisur nga qytetet:Tirane -Durres -Kavaje - Lushnje -Fier - Vlore - Brindesi - Napoli -Frosinone(Cannarina) - Rome(Annanina+ Tributina)Val Darno(Terranuova) Firenze(Santa Maria Novela-Fortesa).Prato(MC DONALDS) Empoli(COOP) -Ponte Dera - Cashina - Piaza(Hotel Galileo) -La Specia -Sestri Levante - Rapallo -Genova(Piaza della Victoria).Ju urojme te gjitheve udhetim te kendshem dhe faleminderit qe keni zgjedhur Caronna Albania Bus Italia!

[12/12/16]   Pershendetje te dashur miq qe udhetoni me Caronna Albania Bus Italia!Duam t' ju bejme te ditur se duke filluar nga dita e merkure date 14/12/2016 si dhe çdo te shtune siç ka qene gjithmone do te udhetojme drejt Italise duke u nisur nga qytetet:Tirane -Durres -Kavaje - Lushnje -Fier - Vlore - Brindesi - Napoli -Frosinone(Cannarina) - Rome(Annanina+ Tributina)Val Darno(Terranuova) Firenze(Santa Maria Novela-Fortesa).Prato(MC DONALDS) Empoli(COOP) -Ponte Dera - Cashina - Piaza(Hotel Galileo) -La Specia -Sestri Levante - Rapallo -Genova(Piaza della Victoria).Ju urojme te gjitheve udhetim te kendshem dhe faleminderit qe keni zgjedhur Caronna Albania Bus Italia!

dhe pak dit dhe linja e re do te jet aktive .
brindis bari napoli rom firenze 50 euro
pisa la specia genova 60 euro

Timeline Photos

Timeline Photos

Merzedez-benz 404
Vazhdojm me cmimet me konkuruese

vazhdojm te jemi aktiv ne linje me cmimet me konkuruese 50 dhe 60 EURO .

live

GN

albania bus italia

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë
9400
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

About   Contact   Privacy   Login C