Ruci Tours

Ruci Tours

Comments

MIR DITA kur mund te niset linja per ne vlore
falenderoje axhentn e agjensise ruci lajne qe me ndimoje me letrat te kaloja per itali ..flm
Thank you, Merry Christmas, Happy and Safe Driving New Year!
Telefonat e greqis
Agjensia e udhetimeve Ruci tours ju vjen ne sherbimin tuaj ne cdo moment kjo agjensi ofron cileci siguri dhe korektesi udhetimi eshte i qete dhe komod udhetoni me mire dhe me lire respekt dhe mirnjohje per stafin e mrekullueshem zoti i bekofte
mire dita. kanje shoke italiane qe na athina ka deshire te shkoj ne sarande... a ko ndo nje linje athine-sarande na ruci?
RUSI TOURS NJE NGA AGJENCIT TURISTIKE ME TE MIRE PER NE SHQIPERI DHE PERBALL GJIRUA ME E MIRE DHE ME E LIRE SI DHE KAFE NE DORE PER VETEM 1,50 EURO ΣΟΥΒΛΑΚΙ-ΓΥΡΟΣ –ΚΑΦΕΣ στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον κεντρικό Σταθμό των Τρένων της Αθήνας πολύ κοντά στον Ο ‘’Σταθμός’’ βρίσκεται στο κέντρο της Αθήνας, στην έξοδο του Μετρό ‘’Σταθμός Λαρίσης" και απέναντι από τον Σταθμό των Τρένων στο πάρκο ,σε ένα όμορφο περιβάλλον με δένδρα και λουλούδια. Εκεί απολαύσαμε παραδοσιακές νοστιμιές: σουβλάκι(χοιρινό-κοτόπουλο), γύρο (χοιρινό-κοτόπουλο), κεμπάπ, λουκάνικο, καφτεδάκια, και κοτομπεικον , μπιφτέκια με τυρί ή σε πίτα ,ή σε σάντουιτς ή σε μεγάλο πιάτο με χειροποίητο τζατζίκι και σώς. Ακόμη παϊδάκια αρνίσια , μπριζόλες χοιρινές ,κοτόπουλο παϊδάκια ,όλα ψημένα στα κάρβουνα Τα συνοδεύσαμε με φρέσκιες σαλάτες, πατάτες ,φέτα μαζί μέ παγωμένη μπύρα ,κρασί , ούζο , τσίπουρο. αναψυκτικά και χυμούς Μπορείτε να σερβιριστείτε στο χώρο εντός ή στην πλατεία ή στο χέρι . Ακόμη καφέδες όλων των ειδών και στο χέρι με 1.50 ευρώ .Μία γευστική ,φθηνή και χαλαρωτική πρόταση.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
Tolle Busse, Grüße vom Team der Fachzeitschrift Bus-Fahrt mit Busziele & Clubziele, die Gruppenreiseplaner Medien für Busreisen. Ihr gruppenreise-navi.com
Kushe munde te me thot ne ca vendi niset nga milanua ...
Kushe nunde te me thote ne ca vendi niset ruci nga Milan us
Mio figlio parte con Ruci Tours

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Operating as usual

Te nderuar udhetare,

👉🏻 Mos haroni udhëtimin e radhës!🚌

Ju njoftojme se diten e premte 09/10 kompania RUCI TOURS do te vazhdoje kryejen e udhetimit nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma.

Per te bere te mundur dergesen e porosive, ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 09/10 duke filluar nga ora 20:30 deri me 22:30.

Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Ju njoftojme se diten e premte 09/10 kompania RUCI TOURS do te vazhdoje kryejen e udhetimit nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma.

Per te bere te mundur dergesen e porosive, ju lutemi te paraqiteni diten e premte te dates 09/10 duke filluar nga ora 20:30 deri me 22:30.

Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

👉🏻Mos harroni udhëtimin e rradhës!

Me ane te ketij postimi kompania RUCI TOURS kerkon tju informoje se edhe kete te premte me date 02/10 do te vazhdojne udhetimet nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjithe juve që doni të udhëtoni drejt Italisë rezervoni biletat te numrat e agjensis tonë
👉🏻 033228699 ose 0696811333

Nisja nga Shqiperia për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlore-Romë-Siena-Poggibonsë-Firenze-Genova ështe çdo të Martë - Enjte - Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jete çdo të Hene-Enjte-Shtunë
Çmimet që do t’ju ofrojë Firma jonë aktualisht do te jenë: 60€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria drejt Firence-Prato dhe 70€ nga Altopascio deri në Genova.

Nisja nga Shqipëria për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jetë çdo të Enjte & të Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënë & të Shtunë.
Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri ne Bologna do te jenë 60€ dhe nga Modena deri në Torino 70€.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Me ane te ketij postimi kompania RUCI TOURS kerkon tju informoje se edhe kete te premte me date 02/10 do te vazhdojne udhetimet nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORE.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

[09/25/20]   Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te diele me date 27/09/20 do te vendoset ne sherbimin tuaj nje autobus per te derguar porosite nga VLORA per ne ATHINE. Bashkangjitur porosise duhet te jene te shenuara te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra, emer-mbiemer dhe numer telefoni. Per te bere te mundur dergesen, duhet te paraqiteni ne zyren e Vlores diten e diele duke filluar nga ora 14:30 deri me 16:00.

Faleminderit qe zgjidhni RUCI TOURS!🚌

Te nderuar pasagjere,

👉🏻 Mos harroni udhëtimin e radhës!🚌

Perseri edhe kete te premte me date 25/09 do te kryejme udhetimin e rradhes nga ATHINA per ne Rrogozhine - Lushnje - Fier - VLORË. Nisja do te vazhdoje te jete edhe kete rradhe ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj!

Te nderuar pasagjere,

Perseri edhe kete te premte me date 25/09 do te kryejme udhetimin e rradhes nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-VLORË. Nisja do te vazhdoje te jete edhe kete rradhe ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj!

[09/18/20]   Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te diele me date 20/09/20 do te vendoset ne sherbimin tuaj nje autobus per te derguar porosite nga VLORA per ne ATHINE. Bashkangjitur porosise duhet te jene te shenuara te dhenat e personit qe do te kryeje terheqjen e porosise, pra, emer-mbiemer dhe numer telefoni. Per te bere te mundur dergesen, duhet te paraqiteni ne zyren e Vlores diten e diele duke filluar nga ora 14:30 deri me 16:00.

Faleminderit per besimin tuaj🥇

Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te premte me date 18/09 do te kryejme udhetim nga ATHINA per ne Rrogozhine-Lushnje-Fier-Vlorë.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

Te nderuar pasagjere,

Edhe kete te premte me date 18/09 do te kryejme udhetim nga ATHINA per ne VLORE.Nisja do te vazhdoje te jete ne oren 23:00 dhe cmimi i biletes nuk ndryshon pra do te jete perseri 40€. Gjithashtu do te jete e mundur edhe dergesa e porosive me te njejtat kushte per ne Vlore-Himare-Vuno-Dhermi. Deshirojme tju informojme me teper se linja e rregullt e levizjes se lire nuk ka filluar akoma dhe ky eshte nje udhetim i vecante.

Per rezervime dhe informacion me te detajuar ju lutemi te na kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj🚌

[09/11/20]   Te nderuar pasagjere,

Me ane te ketij postimi Ruci Tours kerkon tju informoje se me date 13/09/20 do te vendoset ne sherbimin tuaj nje autobus per te derguar porosite nga VLORA per ne ATHINE. Per te bere te mundur dergesen, duhet te paraqiteni ne zyren e Vlores diten e diele duke filluar nga ora 14:30 deri me 16:00.

Faleminderit dhe fundjave te mbare⛱

Të nderuar udhëtar!

👉🏻Mos haroni udhëtimin e rradhës🚌

Ju njoftojme se diten e premte 11/09/20 kompania RUCI TOURS do te kryeje udhetim nga ATHINA per ne VLORE-FIER, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma. Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Ju njoftojme se diten e premte 11/09/20 kompania RUCI TOURS do te kryeje udhetim nga ATHINA per ne VLORE-FIER, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore - Himare - Vuno - Dhermi - Palase te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe bileta do te jete vetem vajtje pasi linja e rregullt nuk ka filluar akoma. Per rezervime ose per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit qe udhetoni me RUCI TOURS!

[09/02/20]   Te nderuar udhetare,

Me ane te ketij njoftimi kerkojme tju informojme se diten e premte me date 04/09/20 behet nisja e rradhes nga VLORA drejt ATHINES per dergimin e porosive. Per dorezimin e porosise tuaj ju lutemi te paraqiteni ne zyren e Vlores nga ora 13:00 deri ne 15:00. Duhet te shenoni emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do kryej terheqjen.

Faleminderit per besimin tuaj! 🚌

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjithe juve që doni të udhëtoni drejt Italisë rezervoni biletat te numrat e agjensis tonë
👉🏻 033228699 ose 0696811333

Nisja nga Shqiperia për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlore-Romë-Siena-Poggibonsë-Firenze-Genova ësht çdo të Martë - Enjte - Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënën-Enjte-Shtunë
Çmimet që do t’ju ofrojë Firma jonë aktualisht do te jenë: 60€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria drejt Firence-Prato dhe 70€ nga Altopascio deri në Genova.

Nisja nga Shqipëria për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jetë çdo të Hënë - Enjte-Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënën-Mërkur-Shtunë
Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri ne Bologna do te jenë 60€ dhe nga Modena deri në Torino 70€.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

Te nderuar udhetare,

Me kenaqesi ju njoftojme se diten e hene 31/08 kompania RUCI TOURS do te kryeje udhetim nga ATHINA per ne VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 23:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore te cilat duhet te kene emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do te kryeje terheqjen e porosive. Cmimi i biletes do te jete 40€ dhe biletat do te jene me sens vetem vajtje, pasi akoma rregullat jane te forta per rifillimin e levizjes se lire te autobusave. Per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per besimin tuaj!

[08/05/20]   Te nderuar udhetare,

Ruci Tours kete te Premte me date 07/08 do vazhdoje me dergesat e porosive nga Athina per ne Vlore & Himare. Do tju luteshim te paraqiteni ne zyre ne Athine duke filluar nga ora 14:00-15:00. Kushti i nevojshem eshte qe porosia te kete te shenuar emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do terheqe porosine. Me e favorshme do te ishte qe per dergesen e porosise mos te nevojitet frigorifer.

Faleminderit per besimin tuaj!🚌

[08/02/20]   Te nderuar udhetare,

Me ane te ketij njoftimi kerkojme tju informojme se udhetimi i planifikuar per ne Himare diten e sotme date 02/08 do te anullohet per shkak te bllokimit te kufirit nga pala greke.

Faleminderit per mirekuptimin!

Te nderuar udhetare,

RUCI TOURS do te vendos gjithashtu ne dispozicion nje autobus per ne HIMARE.
Nisja do te behet diten e diele ne daten 02/08 ora 20:00. Gjithashtu ju mund te dergoni porosite tuaja. Per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Faleminderit per mirekuptimin & durimin tuaj!

Te nderuar udhetare,

Me kenaqesi ju njoftojme se diten e premte 31/07 dhe te shtune 01/08 kompania RUCI TOURS do te kryej udhetime nga ATHINA per ne VLORE, linje direkte pa nderrime autobusash. Nisja do behet ne oren 21:00. Gjithashtu mund te dergoni edhe porosite tuaja per ne Vlore. Per momentin jane vetem keto dy dite te planifikuara, pasi linja nuk ka filluar akoma te funksionoje rregullisht. Per cdo informacion shtese ju lutemi kontaktoni ne numrat tane te telefonit.

Duke patur parasysh situaten aktuale, jemi duke u organizuar ne menyre qe tju sherbejme deri ne piken qe na lejohet te udhetojme.

Faleminderit per mirekuptimin tuaj!

Te nderuar udhetare,

Ruci Tours edhe kete te Henë me date 27/7 do vazhdoje me dergesat e porosive nga Athina per ne Vlore, Himare dhe Dhermi fshat. Do tju luteshim te paraqiteni ne zyre ne Athine duke filluar nga ora 19:30-21:00. Perseri kushti i nevojshem eshte qe porosia te kete te shenuar emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do terheqe porosine.

Faleminderit perzemersisht per besimin tuaj!

[07/24/20]   Te nderuar udhetare,

Me ane te ketij njoftimi kerkojme tju informojme se diten e shtune me date 25/7 behet nisja e rradhes nga Vlora drejt Athines per dergimin e porosive. Per dorezimin e porosise tuaj ju lutemi te paraqiteni ne zyren e Vlores nga ora 18:00 deri ne 19:30. Duhet te shenoni emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do kryej terheqjen.

Faleminderit per besimin tuaj!

[07/22/20]   Te nderuar udhetare,

Ruci Tours edhe kete te Enjte me date 23/7 do vazhdoje me dergesat e porosive nga Athina per ne Vlore, Himare dhe Dhermi fshat. Do tju luteshim te paraqiteni ne zyre ne Athine duke filluar nga ora 19:00-21:00. Perseri kushti i nevojshem eshte qe porosia te kete te shenuar emer, mbiemer dhe numer telefoni te personit qe do terheqe porosine. Me e favorshme do te ishte qe per dergesen e porosise mos te nevojitet frigorifer.

Faleminderit perzemersisht per besimin tuaj!

[07/19/20]   Te nderuar udhetare,

Ne vazhdimesi te procedures se dergimit te porosive, kesaj rradhe deshirojme tju njoftojme se mund te dergoni per te afermit tuaj ne Greqi. Per te bere te mundur dergesen duhet te paraqiteni ne zyre ne Vlore te Marten 21/7 nga ora 18:30-20:00. Kushti i vetem i detyruar eshte qe mbi cdo porosi te keni vendosur emer, mbiemer edhe numer telefoni te personit qe do te terheq porosine. Me e favorshme do te ishte qe te mos nevojitet frigorifer per dergesen e porosise. Do tju luteshim te paraqiteni ne zyre ne oret e diten qe u permenden me lart e jo me perpara.

Ju falenderojme thellesisht per besimin tuaj!

[07/17/20]   Te nderuar udhetare,

Per shkak te situates qe mbizoteron muajt e fundit udhetimet tona nga Athina ne Shqiperi e anasjalltas nuk po kryhen. Keshtu qe dergesa e ilaceve dhe porosive po behet teper e veshtire. Per kete arsye kompania jone do tju jap mundesine qe te dergoni porosine qe deshironi ne qytetin e Vlores, Himares ose fshat Dhermi/Palase, te Dielen ne 19 Korrik nga ora 19:00 - 21:30.
Kushti i vetem i detyruar eshte qe mbi cdo porosi te keni vendosur emer, mbiemer edhe numer telefoni te personit qe do te terheq porosine. Me e favorshme do te ishte qe te mos nevojitet frigorifer per dergesen e porosise. Do tju luteshim te paraqiteni ne zyren e Athines ne oret e diten qe u permenden me lart e jo me perpara.

Ju falenderojme thellesisht per besimin tuaj!

Αγαπητοί μας πελάτες,

Λόγω της πρωτόγνωρης κατάστασης που ζούμε τους τελευταίους μήνες, τα δρομολόγια από και προς Αλβανία δεν πραγματοποιούνται, με αποτέλεσμα η αποστολή φαρμάκων και δεμάτων να καθίσταται δύσκολη. Για τον λόγο αυτό, η εταιρία μας προσφέρει τη δυνατότητα σε όποιον επιθυμεί να στείλει κάποια παραγγελία προς Αυλώνα, Χειμάρρα, Δρυμάδες ή Παλάσα, να προσέλθει στο γραφείο μας στην Αθήνα την Κυριακή 19 Ιουλίου από τις 19:00 έως τις 21:30. Απαραίτητη προϋπόθεση για κάθε παραγγελία είναι να έχετε γράψει ονοματεπώνυμο & τηλέφωνο του παραλήπτη, ενώ καλό θα ήταν να μην απαιτείται η χρήση ψυγείου για την αποστολή της παραγγελίας. Τέλος, θα σας παρακαλούσαμε να προσέλθετε στο γραφείο μόνο κατά τις συγκεκριμένες ώρες και ημέρα και όχι νωρίτερα.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας!

Të nderuar udhëtarë!

Për të gjith juve që doni të udhëtoni drejt Italisë rezervoni biletat te numrat e agjensis tonë
👉🏻 033228699 ose 0696811333

Nisja nga Shqiperia për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlore-Romë-Siena-Poggibonsë-Firenze-Genova ësht çdo të Martë - Enjte - Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënën-Enjte-Shtunë
Çmimet që do t’ju ofrojë Firma jonë aktualisht do te jenë: 60€ për të gjitha destinacionet nga Shqipëria drejt Firence-Prato dhe 70€ nga Altopascio deri në Genova.

Nisja nga Shqipëria për linjën Berat-Lushnje-Fier-Vlorë-Pescara-Rimini-Ancona-Bologna-Modena-Reggio Emilia-Milano-Torino do te jetë çdo të Hënë - Enjte-Shtunë.
Kthimi nga Italia për në Shqipëri do jet çdo të Hënën-Mërkur-Shtunë
Çmimet për të gjitha destinacionet nga Shqipëria deri ne Bologna do te jenë 60€ dhe nga Modena deri në Torino 70€.

FALEMINDERIT QE UDHETONI ME RUCI TOURS!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Hello Albania
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Travel & Tours

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

About   Contact   Privacy   Login C