Vlora Fanpage

Vlora Fanpage

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Colombo Tours
Colombo Tours
vlore, Vlora
ALBANIA TURIZEM
ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9, Vlora
BLACK PEARL ALBANIA- original page
BLACK PEARL ALBANIA- original page
Porti Detar Vlore
ALER BUS TOURS
ALER BUS TOURS
Hysen cino
Albania Tourist Summer Guide
Albania Tourist Summer Guide
Bulevardi Vlorë-Skelë
MusarajTravel
MusarajTravel
Bulevardi"ISMAIL Qemali"Lagja 29Nentori Nr517, Valona
Caronna Albania BUS Italia
Caronna Albania BUS Italia
Vlora 1001
Travel Inspiration
Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlora Online
Vlora Online
Vlora 9404
Ruci Tours
Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Dhermi, Dhërmi
Shpresa Travel & Tours
Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 25
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit.

problemet e dites ne qytetin tone

Operating as usual

HOTEL New York- Vlore📣
Për muajin SHTATOR !

/ 28€ nata për person , mëngjes , dark, pishin cadrà shezllona wi-fi !
/ 38€ nata për person me mëngjes , drek, dark, pishin cadrà shezllona,wi-fi !

Oferta përfshinë:
🏢Akomodimin në Hotel New York në dhoma 2,3,4 .
🍴Mëngjesi, Dreka dhe Darka në hotel .
🏊‍♂️Pishina dhe 🏖Çadrat dhe shezllona

|Fëmijët nga 0-5.99 vjeç gratis
|Fëmijët 6-11.99 vjeç 50%
!Personi i tretë në dhomë 20% zbritje

Info & rezervimet :👇🏻
📲Online : www.hotelnewyork.al
📞Mob : +355684013306 (viber) ( wepsap)

Blendi Klosi

Këtë verë nuk do të ndalojmë së eksploruari Shqipërinë. Keni qenë ndonjëherë në Gjirin e Shën Vasilit? Një gji i vogël natyror në gadishullin e Karaburunit, me ujë 💧të kristaltë dhe i përsosur për zhytje. Të mbërrish nuk është e vështirë: mund të shkoni në rrugë detare apo të ndiqni rrugën automobilistike për të vazhduar më tej me bicikletë 🚵🏻apo hiking🧗🏻‍♀️.

.
.
#pushoshqip #udhetoshqip #destinacionetemia #rrugadrejtbukurise #zgjidhedhetishqiperine #vere2020 #fundjavat2020 #nendiellintone #promovoshqiperine #thesaretefshehura #turistnevendintim #beautifulalbania #smilealbania #gizalbania #srdalbania #neperlartesi #perlaeveriut #northalbania

🤔A e dini se prania e specieve të Cystoseira tregon cilësinë e lartë të ujërave detare 🌊?

Cystoseirat janë alga të mëdha kafe të cilat kur kanë një shtrirje të gjerë formojnë ato që njihen si Pyjet me Cystoseira, të cilat janë pjesë e Konventës së Bernës dhe Barcelonës.📍Në PKD Karaburun-Sazan gjenden6️⃣ lloje të Cystoseira, ku dy prej tyre C.amentacea dhe C.compresa janë pjesë e📕Listës së Kuqe të 🇦🇱.

👉Janë të rëndësishme sepse👇

✅Prodhojnë oksigjen
✅Shërbejnë si habitate për riprodhim dhe për rritjen e të vegjëlve
✅Qarkullojnë lëndën organike në sisteme të tjera ♻️
✅Shërbejnë si indikatorë biologjik

SUPER OFERTE😍🏖🏖
Paketa #FULLBOARD 🥂
Mëngjesi, dreka & darka ✅
Çadrat në plazhin privat të hotelit
Pishina✅
Parking✓
Wi-Fi✓
Ushqim perfekt dhe cilësor ✅
Vetem per 46€personi
📍Uji i ftohte
📲00355684013306
☎️00355033406649
📧[email protected]
📧 [email protected]

Hoteli në Vlorë🇦🇱

🏖Hotel New York 4* - 49€ për cift

Përfshihet :
🔺Akomodimi me mëngjes
🔺Pishina
🔺Parkingu
🔺Cadrat (plazhi)

🔺Për fëmijet 0-11.99 vjec falas
🔺Fëmija i dyte nga 2-11.99 vjec paguajne -50%

📍Uji i ftohte
📲00355684013306
☎️00355033406649
📧[email protected]
📧[email protected]

Hotel Regina

Inagurimi i "Regina Blu 5*"

Ejani ne Vlore🌞💃🥂🏄🤹🤗😀

Nje investim i ri ju shtua qytetit bregdetar te Vlores, nje vlere e shtuar per qytetin, per turizmin!

📍Regina Blu by @Regina Group

👼Fëmijët kanë filluar të ju pyesin për pushimet ndërsa ju keni nevojë të arratiseni nga përditshmëria?😎
📌Hotel New York4* është përzgjedhja e kësaj vere!
🏊Pishin
🏄Plazhe
🤹Kend lojrashe
🚗Parking
Wi-Fi
☎️ Për informata kontaktoni në:
00355684013306
E-mail [email protected]
#Vera #Hotel New York#Sazan#Karabrun #Udhtime #Vlore#Pushime #Deti

📣 Oferta të çmendura 📣
📣Ekskluzive vetëm per klientet e Hotelit📣

🏨 Akomodimin në dhoma me 4* Hotel New York-Vlore
🍵 Mëngjesin dhe darkën
🏊 Përdorimin e pishinës
⛱ Çadra në plazhë
Parking
WIFI Free
❗Çmimi për dhome superiore me pamje nga deti ,vetem per 58€
❗Oferta vlen deri me datën 25 Qeshor
☎️ Për informata kontaktoni në:
00355684013306
E-mail [email protected]
#Vera #Hotel New York#Sazan#Karabrun #Udhtime #Vlore#Pushime #Deti
#Plazh

A2

Vlora mirëpret turistët: Shqipëria më e sigurt se Bjellorusia.

Shihni më shumë video në kanalin e A2 në YouTube: http://a2cnn.com/youtube

Regina Blu the best 🍾🥂🤹💃

Good moring Seasons 🌞☕🥂

☺Kaloni një fundjavë të paharrueshme, me njeriun tuaj të afërt larg stresit, zhurmës dhe monotonisë të qytetit🙋

🏨 Hotel " New York" me një ambjent relaksues i pozicionuar buzë bregdetit të detit Jon, ju mundëson të shijoni një darkë të këndëshme në ambjentet e restorantit 🍝🍱🍰

😍Dhomat e hotelit janë me një pamje magjike,mëngjes,parking,wi-fi 👌

🔝Oferta përmban:
🆗Check-in në hotel në orën 14:00
🆗Akomodimi në hotel një natë për dy persona,me mëngjes

🆗Çmimi : 38Euro

Good morning 🌞 Hotel New York

Vlora Fanpage

[06/03/20]   🏊🚣🏖️Qershori muaji kur mund të bëni pushimet tuaja të qeta plot relax.🤽🏄
Zgjedhja juaj si gjithmon është Hotel New York-Vlore
😉Super çmime duke filluar nga :
➡️25 euro personi akomodim ne dhome superiore me pamje nga deti
➡️30 euro personi akomodim në Suitë me pamje nga deti
👉Përfshihet:
📍Akomdoim
📍Mëngjes
📍Pishinë verore
📍Parkim
📍Wifi
📍Kënd lojërash për fëmijë.

👫Fëmijet 5-13 vjeç përfitojne 50% ulje, 0-5 vjec pa pagese

📌Adresa: Uji i Ftohtë, Vlorë, N.75
📞+355 33 406648/9
📱+355 684013306 (Viber, Whatsapp).

Gjipeja 😍Nje nga plazhet me te bukura 🥰

Albania:semaforo verde per il turismo e per gli Italiani! 🇮🇹 🇦🇱

1 giugno - apriranno i confini terrestri
1 giugno - apriranno le spiagge degli alberghi
10 giugno - apriranno tutte le spiagge in generale

Ne fillim te javes fillojme lundrimin dy dragetet e Vlores💪🧐

Ogigis Toro Amenities Albania

Vjen me produktin me te ri COMMANDO per pastrim disifektim per Hotele,Bare,Restorante tel:(+355697913946)e-mail [email protected]

Specifikimet për luftën kundër koronaviridae (inc SARS-Cov), si dhe HIV, HBC, HCV, H1N1, H5N1.
Lëng virucid baktericid për pastrim të përgjithshëm.
Koha e veprimit 30 sekonda!
#coronaviridae #corona #antivirus #antibacterial #virus #antivirus #hiv # H1N1 #HBC # H5N1

🤪😉

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Tourist Information Center

Telephone

Address


Lagja Panvarsia
Vlorë
9400
Other Tourist Information Centers in Vlorë (show all)
Albooking Albooking
Rruga Murat Tërbaçi
Vlorë, 9403

Who We Are? Albooking.al is an online platform that offer servisces for tourism. We have selected tailored tours in order to provide the best experience when visiting Albania. At the moment we are focused on services around Vlore county in Albania. We off

Albania costal Paradise Albania costal Paradise
Sadik Petrela, Porcelan
Vlorë, 1049

Tourism Guide, translator Albanian - English, English- Albania. Help with the direction in the city

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

The Traveler and the Olive Grove The Traveler and the Olive Grove
Qeparo, Himarë Municipality
Vlorë, 9403

Connecting and strengthening agriculture and tourism trough spatial design in Qeparo, Albania.

Tourist Station Vlora Tourist Station Vlora
Rruga Kosova
Vlorë, 9401

Tourist information/ Akomodition/Day Tours/ Apartments/Boat Trips/ Rent a car/ Restaurants etc...

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C