ALER BUS TOURS

ALER BUS TOURS

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
BLACK PEARL ALBANIA- original page
BLACK PEARL ALBANIA- original page
Porti Detar Vlore
Colombo Tours
Colombo Tours
vlore, Vlora
Albania Tourist Summer Guide
Albania Tourist Summer Guide
Bulevardi Vlorë-Skelë
ALBANIA TURIZEM
ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9, Vlora
Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Caronna Albania BUS Italia
Caronna Albania BUS Italia
Vlora 1001
MusarajTravel
MusarajTravel
Bulevardi"ISMAIL Qemali"Lagja 29Nentori Nr517, Valona
Vlora Fanpage
Vlora Fanpage
lagja panvarsia
Kejt travel & tours
Kejt travel & tours
perballe conad
Travel Inspiration
Travel Inspiration
Ymer Veshi, Avlona
Vlora Online
Vlora Online
Vlora 9404
Ruci Tours
Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Dhermi, Dhërmi
Shpresa Travel & Tours
Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 25
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora

AGJENCI TURISTIKE

Operating as usual

What Doesn't Suck?

🇦🇱 48 Hours in Albania! 🇦🇱

Ahh to be back in the beautiful mountains of Albania!

They'll be waiting for you 🙈

Ne 26 kolashin 20 € ... 0695703162

Pas konfirmimit te grupit dt 19 ju mirpresim ne dt 26 janar 2 shkurt Kolashina 20euro udhetim njeditor.
Nisja nga VLORA FIERI etj ora 3:50 e mengjesit ,me ndalesa rruges drejt pistes se skive Kolashin,ne kthim ndales ne Bianka resort per kafe dhe ujvara e Niagares se ballkanit!
Per rezervime na kontaktoni ne 0695703162

Shën Valentini në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 12 Shkurt.
Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd,
Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Shën Valentini në Amsterdam, 4 Ditë 399, Nisja më 14 Shkurt.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
Fjetje: 3 netë në Hotel.
Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
Zbritja aplikohet vetëm në Rezervimet e Reja.

ALER BUS TOURS

ALER BUS TOURS

Viti i Ri në Mal të Zi, 2 Ditë €119, 3 Ditë €169, Nisje më 31 Dhjetor.

Viti i Ri në Mavrovë, 3 Ditë €119, 4 Ditë €159, Nisja më 31 Dhjetor. inf 0695703162

Photos from ALER BUS TOURS's post

🇦🇱Gornosellë, Prevall, Prizren, Kosovë🇽🇰♥️Hotel "SHARRI" , ne nje lartesi prej rreth 1.200 m (lartesi mbidetare), i cili preferohet per relaks, qe si fenomen gershetohet nga dy rryma te ajrit (ajri mesdhetar dhe ajri I bjeshkeve te Sharrit), dhe shume e preferuar nga mjeksia…🥇🚌👑

ALER BUS TOURS's cover photo

Bukuresht, 4 dite, 22 Dhjetor, €149

Dita e Parë.
Nisja nga Tirana me autobuz në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mberritja në Shkup dhe pushim per dreke. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mberritja në Sofje. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë.
Mëngjesi në hotel. Vizitë në Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Pasdite nisja për në Bukuresht. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Bukuresht. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë.
Mëngjesi në Hotel. Paradite, Vizitë panoramike e Bukureshtit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Muzeumi Village, Sheshi Victoriei, Sheshi Revolucionit, Statujen e Naim Frasherit dhe Ndërtesa e Parlamentit. Pasdite,Vizitë jashtë Bukureshtit: Oborri dhe Kisha Princely, Manastiri Snagov, ku mendohet se është varrosur Vlad Tepes, i njohur si Dracula. Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt.
Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Tiranë. Gjatë rrugës pushime të shkurtra për kafe, drekë dhe darkë. Mbrritja në Tiranë.

Me Shume Detaje:
Pagesa përfshin:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
2. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Photos from ALER BUS TOURS's post

SUPER OFERTA PER BILETA AVIONI NE ITALI DHE EUROPE REZERVO TANI.... 0695703162

Viti i Ri në Brod - Kosovë:
Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri.

- Hotel Arxhena 4* - 2 netë - €149 për person në dhomë dyshe.
Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
3. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor dhe 1 Janar. (Pije Lokale pa limit);
4. Muzikë live dhe Argëtim;
5. Sauna dhe Jacuzzi;
6. Parking

Shtesa për Transportin me autobus Vajtje Ardhje nga Tirana €39

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual

Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €189, Nisja më 21 Dhjetor.
Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd,
Vajtje Ardhe me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Viti i Ri në Stamboll, 31 Dhjetor, 4 dite, 289€
Dita e Parë:

Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbërritja në Stamboll në 06.20.
Vizite ne kodren e te dashuruarve, me pas vizite ne sheshin Taksim me pas akomodimi ne hotel.
Ne darke mbremja gala e nates se Vit te Ri (opsionale)
Opsionale 1. Nata Gala ne Restorant ne Hotel 80 euro per person
Opsionale 2. Nata Gala ne Anije 80 euro per person

Dita e Dytë:

Mëngjesi në Hotel. Paradite e lire. Mbasdite vizite ne gradaxhelen Saphire (hyrja opsionale 15euro)
Kohe e lire ne qender tregtare.

Dita e Tretë:

Mëngjesi në Hotel. Vizite ne xhamine blu, Sarajet e Topkapis (hyrja 12euro), Bazilila e Shen Sofise (hyrja 12euro)
Me pas vizite ne Grand Bazaar dhe kohe e lire per shopping.

Dita e Katërt:

Mëngjesi në Hotel. Vizite ne muzeun Panorama 1453 (hyrja opsionale 5 euro). Vizite ne akuariumin Florja (hyrja ne opsionale 15euro)
Shetitje neper brigjet e bosforit me anije private (opsinale 5euro)
Me pas kohe e lire ne qendren tregtare Via airport.
Ne darke fluturimi per ne Tirane.

Sofje
27 Dhjetor ► 3 Janar 3 dite, €99
Dita e parë:
Nisja nga Tirana me autobus ne ora 04.00 te mengjesit, prane Korpusit, tek sheshi “Nene Tereza”, në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe Drekë. Mbrritja në Shkup. Nisja nga Shkupi në drejtim te Bullgarisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbrritja në Sofje. Sistemimi në Hotel. Darka në Hotel.
Dita e dytë:
Mëngjesi në Hotel. Pjesa tjeter e grupit vazhdon vizitat me guide në Monumentet Kryesore te qytetit. Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombëtare e Arteve, Teatri Kombëtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarëve të Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Darka në Hotel.
Dita e tretë:
Mëngjesi në Hotel. Pas mengjesit nisja për në Tiranë. Gajtë rrugës pushime të shkurtra për kafe dhe drekë. Mbrritja në Tiranë.

Ski ne Bitola, 2 ditë, 55€
2 3 JANAR 2020
Dita e pare:
Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit.

Dita e dyte:

Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones.
Kthimi ne Tirane. Mberitja ne mbremje.

►Ne cmim 55 euro përfshihen::
1) Transporti sipas programit Tirane -Manastir (Bitola)-Tirane
2) Akomodimin ne Hotel Epinal 4 Yje Lux ne qender te qytetit te Manastirit (Bitola)
3) Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit
4) Pishina dimerore, sauna, jakuzzi, banjot turke deri ne oren 22:00
5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme
6) Bileta per hyrjen ne cazinon e hotelit

Krishtlindjet në Paris, 5 Ditë €499, Nisja më 22 Dhjetor.
Vizitohet: Paris.
Fjetje 4 Netë në Paris.
Mëngjeset në Hotel.
Fluturimi Direkt me avion Tiranë - Paris - Tiranë
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

Krishtlindjet në Barcelonë, 5 Ditë €399, Nisja më 22 Dhjetor.
Shën Valentini në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 13 Shkurt.
Vizitohet: Barcelonë.
Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel.
Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë. Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë
Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Krishtlindjet në Vjenë dhe Budapest, 4 Ditë €289, Nisja më 24 Dhjetor.
Vizitohet: Vjenë dhe Budapest.
Fjetje 1 natë në Vjenë dhe 2 netë në Budapest.
Fluturimi direkt: Ohër - Vjenë dhe Budapest - Tiranë.
Mëngjeset në Hotel, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Viti i Ri në Dubai, 8 Ditë €1099, Nisje më 26 dhe 30 Dhjetor.
Vizitohet: Dubai dhe Abu Dhabi.
Vajtje - Ardhje me Avion direkt: Shkup - Dubai - Shkup,
Fjetje në Hotel me 4*S, me mëngjes,
Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus në Dubai dhe Abu Dhabi.
Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, 0695703162

ALER BUS TOURS's cover photo

ALER BUS TOURS

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Hysen Cino
Vlorë
9401
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Travel & Tours

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

About   Contact   Privacy   Login C