Discover Vlora Albania

Discover Vlora Albania

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
techiteasy.al
techiteasy.al
sadik zotaj
Shtepi-Pushimi.al
Shtepi-Pushimi.al
Bulevardi Ismail Qemali Kulla Hanxhari I
Ener Travel
Ener Travel
rruga sadik zotaj
Best Travel
Best Travel
Pavarsia, Vlora
Visit Vlora - Albania
Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania, Vlora
Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Ideal Travel Agency
Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Colombo Albania Agency
Colombo Albania Agency
Hasan kushta
Rent in Vlora
Rent in Vlora
Rr. Gaq Visha Nd.56,H.2, Ap.3, Vlora
First Port Agency
First Port Agency
Hektor Shyti , Pallati 1, Zyra 1
LajmExpress.com
LajmExpress.com
Sheshi Pavaresia
Daily tours - Vlora
Daily tours - Vlora
L."H.Cakeri"
Eurosky Travel
Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
Gerveni Travel
Gerveni Travel
Porti Detar Vlore, Vlora
Hello Albania Travel
Hello Albania Travel
Hello Albania

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Operating as usual

#jale

Photos from Discover Vlora Albania's post

#perendim #Lungomare #vlore #vlora

Sh*tet Apartament 1+1 57m2 perballe Stadiumit Flamurtari Vlore (sipër bankës Credins)

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Nuk ka qene asnjehere i banuar me pare dhe eshte dhene vetem 2 muaj per turizem ne booking.com ne vitin 2019. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit se Vlores dhe eshte shume i sistemuar dhe i paster.

Vlora Lungomare

Sh*tet Apartament 1+1 57m2 perballe Stadiumit Flamurtari Vlore (sipër bankës Credins)

Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Nuk an qene asnjehere i banuar me pare dhe eshte dhene vetem 2 muaj per turizem ne booking.com ne vitin 2019. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit se Vlores dhe eshte shume i sistemuar dhe i paster.

Vlora

Vlora

Gëzuar Shën Valentinin nga Vlora!
Tag personit ❤
Shkolla Industriale "Pavarsia" Vlore
Bashkia Vlorë

Vlora

💯%❤

PEPA RENT A CAR

Albania, The Hidden Corner of Europe!

#TopAlbania #VisitAlbania

https://peparentcar.al

Vlora

Live ❤

Ja dhe Vlora nga sipër ❤️❤️

Lungomare Vlora

Discover Vlora Albania's cover photo

Bashkia Vlorë

VL❤️RA

Hotel Paradise Vlore

Vlora #sunset #vlora #vlore #albania

Mirmengjes nga Lungomare Vlore

Lungomare Vlorë

Mirmbrema #vlroa

Summer 2020 is coming.. #summer2020 #vlora

Mirmengjesi #VLORA #vlore

Vlora

Live!
Nëse ju pëlqejnë fotot komentoni me një ❤
Foto By Marjus Seiti

Turist Guide

Lungomare Vlore

Discover Vlora

NJOFTIM:

Kerkohet apartament me qera ne zonen e Lungomares Vlore 1+1, mundesisht i pa mobiluar dhe me kontrate afatgjate.

Te interesuarit te lene kontakt ne koment ose te dergojne mezazh ne faqen tone.

Vlora 🌞

Vlore Albania

Discover Vlora Albania

Tourism has become a major industry in recent years, with many hotels, recreational centers, and vast beaches. The city has a good view over the Bay of Vlorë, which is considered the frontier between the Adriatic Sea and the Ionian Sea. The Island of Sazan is close by, at the entrance to the bay. Italy is just 80 kilometres (50 miles) away. With 300 sunny days per year is a good location to stay for business or vacations. Some nearby beaches include Palasë, Dhermi, Vuno, Himara, Qeparo and Borsh. The bay offers good conditions for navigation at sea and anchorage of ships. Other attractions include food, wine, mountains and sports.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Address


Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë
9401
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010 Çelja e Sezonit Turistik Veror , Vlorë 2010
VLORE
Vlorë, 9401

VLORA ! Cdo gje tjeter mund te harrohet !

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Travel Club Albania Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë, 9401

Travel & Tours

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Hello Albania
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

About   Contact   Privacy   Login C