Caronna Albania BUS Italia

Caronna Albania BUS Italia

Nearby travel agencies

BLACK PEARL ALBANIA- original page
BLACK PEARL ALBANIA- original page
Porti Detar Vlore, Vlorë
ALER BUS TOURS
ALER BUS TOURS
Hysen cino, Vlorë
Colombo Tours
Colombo Tours
vlore
Albania Tourist Summer Guide
Albania Tourist Summer Guide
Bulevardi Vlorë-Skelë, Vlorë
ALBANIA TURIZEM
ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9
Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria, Vlorë
MusarajTravel
MusarajTravel
Bulevardi"ISMAIL Qemali"Lagja 29Nentori Nr517, Valona
Vlora Fanpage
Vlora Fanpage
lagja panvarsia, Vlorë
Kejt travel & tours
Kejt travel & tours
perballe conad, Vlorë
Travel Inspiration
Travel Inspiration
Ymer Veshi, Avlona
Vlora Online
Vlora Online
9404
Ruci Tours
Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT, Vlorë
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Xhiro turistike me gomone,DHERMI.
Dhermi, Dhërmi
Shpresa Travel & Tours
Shpresa Travel & Tours
Rruga Lef Sallata, 25, Vlorë
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Operating as usual

Pershendetje!Rifillojme udhetimet drejt Italise,ne linjen e rregullt Tirane - Genova!Per me shume info. 069 23 98 342 ose 069 72 35 306🙏

Vijme kete fundvit me cmime teper te favorshme per udhetime drejt Italise!😊Cdo te enjte dhe te shtune Tirane _Genova!Per me shume info.kontaktoni ne keta nr.tel:069 23 98 342ose 0039 329 35 81 714

Celet sezoni turistik ne Vlore!

Ju urojme te gjitheve GEZUAR KRISHTLINDJET!

Ju urojme te gjitheve GEZUAR KRISHTLINDJET!

Nisja Tirane-Genova cdo te shtune.

Nisemi diten e neserme e shtune 29.09.2018 nga Tirana drejt Genoves.Per rezervime kontakto ne keta nr.tel.069 23 98 342 ose 069 72 35 306.Faleminderit

Mirmengjes!Nisemi sot si cdo te enjte dhe te shtune nga Tirana drejt Italise(Genova).Kthim nga Italia ne Shqiperi cdo te shtune dhe te hene.Per prenotime dhe porosi kontakto ne nr.tane te tel.069 23 98 342 ose 069 72 35 306 si edhe nr.ne Itali 0039 329 35 81 714 ose 0039 329 35 81 723.Faleminderit.

Pershendetje miq!Ka filluar aktive linja Shqiperi-Itali dhe anasjelltas dy here ne jave.Cdo te enjte dhe te shtune nisja nga Shqiperia dhe cdo te shtune dhe te hene kthim nga Italia.Per prenotime kontakto ne nr.tane te telefonit: 069 23 98 342 ose 069 72 35 306 si edhe 0039 329 35 81 714 ose 0039 35 81 723.

[06/09/18]   Se shpejti do te zhvillojme udhetime te rregullta dy here ne jave nga Shqiperia drejt Italise si edhe anasjelltas.Cdo te shtune dhe te enjte nisja nga Shqiperia dhe cdo te shtune dhe te hene kthim nga Italia.
Qytetet perkatese qe do te pershkruhen jane:Brindisi- Napoli- Frosinone-Rome-Val Darno-Firenze-Prato-Empoli-Ponte Dera-Cashina-La Spezia-Sestri Levante-Rapallo-Genova (Piaza della Victoria).Ju urojme udhetim te kendshem dhe kalofshi bukur.Nr.kontakt.069 23 98 342,069 72 35 306si edhe ne Itali nr.0039 329 35 81 714,ose 0039 329 35 81 723.

Bregdeti Kotor.

Ndodhemi ne Kotor Bay, Montenegro me Maturantet 2018 te gjimnazit Novosele Vlore.Po kalome momente argetuese duke shijuar plazhin e mrekullueshem qe te ofron ky vend.

Pershendetje miq!Sot ishim ne ekskursion me nxenesit e shkolles 9 vjecare "Lef Sallata" ne qytetin e Gjirokastres!Kaluam nje kohe shume te bukur duke vizituar kalane e ketij qyteti,shtepine e shkrimtarit tone te madh Ismail Kadare dhe shijuam nje dreke shume te mire ne nje nga restorantet ne Virua!
Te gjithe u kenaqen nga udhetimi komod qe ofron shoqeria jone e transportit!Faleminderit qe zgjodhet te udhetoni me ne!Per cdo informacion per udhetime brenda dhe jashte vendit nr.kontakt 069 23 98 342 si edhe per linjen e rregullt Shqiperi- Itali nr.kontakt 069 23 98 342 ,069 72 35 306 ose email [email protected].

[04/28/18]   Me kete kohe te bukur ndodhemi sot ne qytetin e Krujes!Jemi me nxenesit e shkolles "Avni Rustemi".Po kenaqemi duke vizituar kete qytet te mrekullueshem! Ju kujtojme dhe linjen tone te rregullt cdo te shtune Tirane - Itali.Per me shume info kontakto: 069 23 98 342 ose 069 72 35 306 ose e-mail [email protected]. Kjo eshte e vetmja faqe zyrtare.Cdo faqe tjeter e Caronna Albania Bus Italia eshte e pavlefshme!Faleminderit dhe kalofshi nje dite te bukur!

Albania Bus Italia pervec linjes se rregullt qe kryhen cdo te shtune nga Tirana drejt Italise vazhdon edhe me udhetime me grupe brenda dhe jashte vendit si:Kosove,Maqedoni,Mali i Zi,Kroaci,Bullgari,Janine,Selanik etj.Duke ju falenderuar qe keni zgjedhur te udhetoni me ne,ju urojme nje te diele te bukur!

Caronna Albania Bus njofton se ka nisur udhetimet brenda dhe jashte vendit me grupe!Cmime konkuruese dhe kushte komode!Ju njoftojme se kjo eshte e vetmja faqe zyrtare!Tel.069 23 98 342.Faleminderit.

Caronna Albania Bus Italia ju uron te gjithe shqiptareve GEZUAR VITIN E RI 2018!Shendet,paqe dhe harmoni ne familjet tuaja!ZOTI JU BEKOFTE!

[12/13/17]   Mirmbrema miq!Neser date 14/12/2017 nisemi nga Tirana drejt Genoves(Itali).Si gjithmone nisja behet nga pallati i sportit Asllan Rusi ora 06.30 min.ne mengjes.Per porosi dhe prenotime tel.069 23 98 342 ose 069 72 35 306.

[11/24/17]   Pershendetje miq qe udhetoni me Caronna Albania Bus Italia. Duam t'ju njoftojme se duke filluar nga data 7.12.2017 do te udhetojme drejt Italise dy here ne jave.Cdo te enjte dhe te shtune,si dhe kthim nga Italia drejt Shqiperise cdo te shtune dhe te hene.Duke ju falenderuar qe keni zgjedhur te udhetoni me ne ju urojme te kaloni sa me bukur!

Pershendetje miq!Ju njoftojme se shoqeria jone kryhen udhetime drejt Italise dy here ne jave ne linje te rregullt cdo te enjte dhe cdo te shtune nga Shqiperia,si edhe kthim cdo te shtune dhe cdo te hene nga Italia !Per prenotime si edhe porosi mund te kontaktoni ne keta numra telefoni 069 23 98 342 si edhe 069 72 35 306.Nr.ne Itali 0039 329 35 81 714 ose 0039 329 35 81 723.Faleminderit!

[07/14/17]   Pershendetje miq qe udhetoni me ne.Momentalisht ndodhemi ne Genova Piaza della Victoria!Per te gjithe personat qe duan te udhetojne drejt Shqiperise, nisemi ne mengjes heret!Per prenotime si dhe porosi kontaktoni ne numrat e tel.329 35 81 714 ose 329 35 81 723.Ju urojme te gjitheve udhetim te kendshem!

Nisemi cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia drejt Italise.Tirane Durres Lushnje Fier Vlore.Brindizi Bari Napoli Frosinone Rome Val darno Firenze Prato Empoli Ponte dera Pisa Genova!Nr.tel. 069 23 98 342 ose 069 72 35 306.

[06/28/17]   Duke ju uruar nje mbremje te kendshme,duam t'ju bejme te ditur se autobusi i shoqerise sone si cdo te enjte dhe cdo te shtune niset nga Tirana drejt Italise!Falenderojme te gjithe personat qe kane zgjedhur te udhetojne neser me ne!Per porosi dhe prenotime telefononi ne keta numra telefoni: 069 23 98 342 ose 069 72 35 306

Autobusi qe do te niset nga Tirana drejt Italise diten e enjte date 22 Qershor 2017!Linje e rregullt cdo te enjte dhe cdo te shtune!

[06/07/17]   Mirmbrema!Neser date 8 Qershor nisemi nga Shqiperia drejt Italise!Filloi linja e rregullt cdo te enjte dhe te shtune nga Shqiperia dhe cdo te shtune dhe te hene nga Italia!Per prenotime si edhe porosi telefononi ne keta numra 069 23 98 342 ose 069 72 35 306 si edhe ne numrat 0039 329 35 81 714 ose 0039 329 35 81 723.Ju urojme te gjithe udhetareve udhetim te kendshem!

[06/06/17]   Pershendetje miq!Ju kujtojme qe kete te enjte date 8 Qershor nisemi nga Tirana drejt Italise!Per prentime si edhe porosi telefononi ne numrat tane te telefonit: 069 23 98 342 ose 06972 35 306 si edhe ne numrat 0039329 3581 714 edhe 0039 329 35 81 723.Faleminderit!

[06/03/17]   Pershendetje miq!Duke ju uruar nje dite sa me te bukur,duam t'ju bejme te ditur se shoqeria jone e udhetimeve "Albania Bus Italia" mundeson udhetime nga Shqiperia drejt Italise dy here ne jave si edhe anasjelltas!Duke filluar nga kjo e enjte date 8 Qershor do te udhetojme nga Tirana drejt Pizes!Duke pershkruar itenerarin e rruges Brindisi- Napoli- Frosinone-Rome- Val Darno,Firenze - Prato - Empoli -Pisa.Jemi ne Pisa diten e premte ora 12.Kthimi per ne Shqiperi diten e shtune ora 5 e mengjesit. Per prenotime telefononi ne numrat tane te telefonit:069 23 98 342 ose 06972 35 306 si edhe ne numrat ne Itali 0039 329 35 81 714 ose 0039 329 35 81 723 Gjithashtu edhe ne posten tone elektronike [email protected] si edhe [email protected]. com.Faleminderit!

Timeline Photos

[05/27/17]   Mirmengjes!Ndodhemi ne Prishtine me nxenesit e shkolles se mesme "Ali Demi "te qytetit te Vlores!Po kalojme nje kohe shume te bukur duke vizituar monumentet kulturore te ketij qyteti!Gjithashtu si cdo te shtune sot nisemi edhe drejt Italise.Ju urojme nje dite te bukur te gjitheve!Numrat tane te telefonit: 069 23 98 342 ose 06972 35 306 si edhe ne Itali 0039329 35 81 714 ose0039 329 35 81 723.

Timeline Photos

Nxenesit e shkolles "Lef Sallata"duke u kthyer nga Permeti drejt Vlores.

Timeline Photos

[04/16/17]   Caronna Albania BUS Italia ju uron te gjithe shqipetareve GEZUAR PASHKET!ZOTI JU BEKOFTE!

[03/09/17]   Mirmbrema miq!Ju urojme te gjitheve nje mbremje te kendshme!Duam t'ju kujtojme se date 11.03.2017 si cdo te shtune udhetojme nga Tirana drejt Italise.Per te interesuarit te cilet deshirojne te pronotojne bileta si edhe te dergojne porosi mund te kontaktojne ne keta numra telefoni:069 23 98 342 ose 069 72 35 306.Faleminderit.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Vlora
1001
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Qendra e zhytjes Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

About   Contact   Privacy   Login C