LOGAN Travel

LOGAN Travel

Nearby travel agencies

Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore
Jusi Travel
Jusi Travel
prane xhamise, Vlorë
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
SAZAN ISLAND - Albania
SAZAN ISLAND - Albania
Sazan Island, Vlorë
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass, Vlorë
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
Vlorë 9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore, Vlorë
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa, Vlorë
Agjensi Imobiliare Joti
Agjensi Imobiliare Joti
vlore
Natyr-AL
Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA, Vlorë
VloraSite
VloraSite
Vlore
Aulona Travel & Tours
Aulona Travel & Tours
Vlorë

[05/06/18]   Për çdo informacion ju lutem na shkruani në :
+355696362249
+355695879061

cntraveler.com

Roman Colosseum's Top Level to Open for First Time in 40 Years

cntraveler.com Sometimes, the best views are in the nosebleeds.

[09/22/17]   🖼🖼Oferta per fluturim te lira #TETOR️ & #NENTOR🖼🖼
️🏷Shënim : JO të gjitha datat me ofertë / 0696362249/0695879061🏷
• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •
️ Tiranë ✈ Bari €45
️ Tiranë ✈ Milano €55
️ Tiranë ✈ Ancona €55
️ Tiranë ✈ Bergamo €60
️ Tiranë ✈ Bolonja €55
️ Tiranë ✈ Firenze €55
️ Tiranë ✈ Rimini €65
️ Tiranë ✈ Verona €63
️ Tiranë ✈ Venecia €60
️ Tiranë ✈ Pisa €65
️ Tiranë ✈ Genova €85
️ Tiranë ✈ Torino €75
️ Tiranë ✈ Rome €75
️ Tiranë ✈ Pescara €80
️ Tiranë ✈ Perugia €80
Tiranë ✈ Cuneo €63 (Nga 9 Dhjetori)

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️🦋 Tiranë ✈ Budapest €40
️🦋 Tiranë ✈ Amsterdam €49
️🦋 Tiranë ✈ Paris €76

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️ Prishtinë ✈ Londër €55
️ Prishtinë ✈ Paris €60
️ Prishtinë ✈ Gjeneve €70
️ Prishtinë ✈ Berlin €80
️ Podgoricë ✈ Milano €40
️ Podgoricë ✈ Memmingen €60
️ Podgoricë ✈ London €45
️ Podgoricë ✈ Stockholm €45
️ Podgoricë ✈ Bruksel €55
️ Podgoricë ✈ Berlin €90

• • • • • • • • • • • BILETA AVIONI • • • • • • • • • • •

️ Oher ✈ Basel €35
️ Oher ✈ Londer €40
️ Shkup ✈ Bruksel €35
️ Shkup ✈ Copenhagen €40
Shkup ✈ Paris €40
️ Shkup ✈ Berlin €40
️ Shkup ✈ Koln/Bonn €35
️ Shkup ✈ Dortmund €35
️ Shkup ✈ Frankfurt €35
️ Shkup ✈ Friedrichshafen €35
️ Shkup ✈ Hamburg €35
️ Shkup ✈ Hannover €35
️ Shkup ✈ Memmingen €30
️ Shkup ✈ Nuremberg €35
️ Shkup ✈ Malta €35
️ Shkup ✈ Eindhoven €35
️ Shkup ✈ Oslo €40
️ Shkup ✈ Bratislava/Vienna €35
Shkup ✈ Barcelona €35
️ Shkup ✈ Gothenburg €40
️ Shkup ✈ Malmo €40
️ Shkup ✈ Stockholm €40
️ Shkup ✈ Vaxjo €40

👉 PERFSHIHEN :
1- Bileta Vetëm Vajtje
2- Të gjitha taksat
3- Cante Dore

#Logan_Travel, oferta më pare kalon nga ne.

🎀 Kontakt:
☎ +35533400009
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë Teatrit "Petro Marko",tek Rinia ,Vlore

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora
9401
Other Vlora travel agencies (show all)
VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Qendra e zhytjes Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

About   Privacy   Login C