Agjensi Imobiliare Joti

Agjensi Imobiliare Joti

Nearby travel agencies

Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Vlorë
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass, Vlorë
Arbri travel
Arbri travel
Stadiumi flamurtari
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
Vlorë 9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore, Vlorë
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa, Vlorë
VloraSite
VloraSite
Qendra e zhytjes
Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
lagja BASHKIMI pallati 1301
Taxi ERA Vlore-Albania
Taxi ERA Vlore-Albania
645
Yacht Albania
Yacht Albania
Caronna Albania Bus Italia
Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles se Muzikes, Vlorë
Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata

Comments

Shes nje super vil dy kateshe plus garazhd 120 m2 me 3000 metra bac e rethuar nga 90 renje ullinje shekullor cemim i arsyeshem .sdua humbje kohe shkruani ne inbox

Agjensi Imobiliare Joti. Ne kete Agjensi do te gjeni: Shtepi me qera. Dhoma plazhi. Apartamente ne sh*tje. Organizim udhetimesh turistike ne Vlore.

Agjensi Imobiliare Joti

Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   Sh*ten dy prona te palujtshme ,nje toke 13 600 m2,tek qendra tregetare TEG,dhe nje vila qe brenda saj ka dy lokale dhe nje banese te madhe.Vila eshte ne nje nga ruget me kryesore te Tiranes.Nese jeni te interesuar,jame i gatshem qe te kontaktoj

[02/23/15]   nese jeni te interesuar per Webfaqe Profesionale per aktivitetin tuaj ose SISTEME KAMERASH DUKE FILLUAR NGA 350 EURO ose alarmesh, apo cfare do lloj programi menaxhimi FINANCIAR per SH*TJE SHUMICE PAKICE, BAR RESTORANT HOTEL MARKET PROGRAM PER MENAXHIMIN E LIBRARISE, KLINIKAVE, FARMACI ETJ Ofrojme email marketing me mbi 170.000 adresa. Dizain katalog, fletpalosje, menu, kartvizita (dizaini falas per printim mbi 1000 cope). Ne ju ofrojme cmimet me te arsyeshmet ne treg.

[02/23/15]   Kerkohet te blihet dyqan ne Vlore , rruga vlore - skele , rruga kosova ,trasballkanike te kapelja dhe rruga deri te 6 kateshi

[02/23/15]   shtepi perdhese + truall me sip.totale 329 m2 ( ndertesa ze 107 m2) ne Lgj.D.haxhire ,Elbasan .Shtepia ka 3 dhoma gjumi + guzhine + soxhorno te madhe + WC + 1 dhome tharje te vogel + oborr me peme e lulishte para saj + depo + parking si dhe ndodhet ne nje zone te qete per banim .Rikonstruksioni total i shtepise eshte bere me punime cilesore dhe bashkekohore ne 5 vitet e fundit . * Cmimi sh*tjes 16.000.000 leke

[09/16/14]   sh*tur nje dyqan 72 m tek komuna e parisit,ne tirane.dyqani eshte me 3 fazor,me banjo,me dy dyer me dy dalje,tel.aktualisht e kemi mobileri me porosi.cmimi 80.000 euro.per cdo informacion te metejshem mund te komunikoni

Agjensi Imobiliare Joti's cover photo

Agjensi Imobiliare Joti

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Vlore
Vlora
9400
Other Vlora travel agencies (show all)
Diana's Holiday Home Vlore Diana's Holiday Home Vlore
Aquamarine Residence, Rruga Alexande Moisiu
Vlora, 9405

Apartament ne Residencen Aquamarine:"Vendodhje e pamje nga deti For sale by owner 163.3 m2 Sea front Apartment on Villas "UJI I FTOHTE",Vlore, Albania

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Taxi ERA Vlore-Albania Taxi ERA Vlore-Albania
Vlora, 645

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

South Albania South Albania
Vlore
Vlora, 00000

All about Albania

Vlora Online Vlora Online
Vlora, 9404

Vlora Online eshte nje faqe per te gjithe Vlonjatet dhe per gjithe Shqiptaret. Ketu do te gjeni gjithcka rreth Vlores, foto,video,lajme,histori etj...

Vlora-Albania Vlora-Albania
Vlora

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Rent in Vlora Rent in Vlora
Vlora

Rent in Vlora. Short and long term rentals in Vlora. Studios, apartments. Penthouses, Villas for rent in Vlora

Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

ALBANIA TURIZEM ALBANIA TURIZEM
Spinsteen 9
Vlora, 1946CN

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS!

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C