Linja Tirane-Vlore-Gjermani

Linja Tirane-Vlore-Gjermani

Nearby travel agencies

Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
Jeep Off Road Vlora
Jeep Off Road Vlora
Sazan Island, Vlorë
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass, Vlorë
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
Vlorë 9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore, Vlorë
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa, Vlorë
Agjensi Imobiliare Joti
Agjensi Imobiliare Joti
vlore
Natyr-AL
Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA, Vlorë
VloraSite
VloraSite
Vlore
Aulona Travel & Tours
Aulona Travel & Tours
Vlorë
Qendra e zhytjes
Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
lagja BASHKIMI pallati 1301

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Linja Tirane-Vlore-Gjermani, Tour Agency, Rruga Lef Sallata, Vlora.

[11/04/16]   Nisje per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune. Per me shume info telefononi ne 033428428 ose 0693529262.

[10/29/15]   Nisje nga Vlora per ne Gjermani cdo te marte dhe te shtune ora 15:00. Per info dhe prenotime telefononi ne 0693529262.
( Vlore - Durres - Munchen - Ulm - Stuttgart - Karlsruhe - Mannheim - Frankfurt - Koln - Düsseldorf - Essen - Dortmund ).

[04/24/15]   Cdo te premte linje e rregullt shqiperi-itali-gjermani-belgjike. Per info e prenotime na shkruani.

[01/19/15]   Nisje per Gjermani cdo te premte me rruge tokesore nga Kroacia dhe cdo te shtune Shqiperi - Itali - Gjermani.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Lef Sallata
Vlora
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

B&B Hotels Fatosh Bello B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum
Vlora, 9426

Bed and Breakfast

VloraSite VloraSite
Vlore
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

Yacht Albania Yacht Albania
Orikum
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

Qendra e zhytjes Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

About   Contact   Privacy   Login C