Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Visit Vlora - Albania
Visit Vlora - Albania
Rr. Pelivan Leskaj Vlorë, Albania, Vlora
LajmExpress.com
LajmExpress.com
Sheshi Pavaresia
Rent in Vlora
Rent in Vlora
Rr. Gaq Visha Nd.56,H.2, Ap.3, Vlora
Hello Albania Travel
Hello Albania Travel
Hello Albania
techiteasy.al
techiteasy.al
sadik zotaj
Discover Vlora Albania
Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora-Albania
Vlora-Albania
Vlora
Gerveni Travel
Gerveni Travel
Porti Detar Vlore, Vlora
Ener Travel
Ener Travel
rruga sadik zotaj
Shtepi-Pushimi.al
Shtepi-Pushimi.al
Bulevardi Ismail Qemali Kulla Hanxhari I
First Port Agency
First Port Agency
Hektor Shyti , Pallati 1, Zyra 1
Eurosky Travel
Eurosky Travel
Rruga Hektor Shyti
TEUTA BOAT TOURS
TEUTA BOAT TOURS
Porti Vlore
Best Travel
Best Travel
Pavarsia, Vlora
Colombo Albania Agency
Colombo Albania Agency
Hasan kushta

Comments

flaen_agjenci07 Garzoniere ne sh*tje.Prane Lungomares
flaen_agjenci07 Sh*tet apartament 2+1 ,105 m katror

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare. Firma TiSa, ofron rezervim pushimesh online ne rivieren Shqiptare gjithashtu dhe sh*tje pronash real estate.Per me shume informacion vizit: www.rezervopushime.com www.sh*tjepronash.com

Operating as usual

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*te Ap 2+1 sip 96 m2 Vendndodhja Vlore zona e Plash*t te Vjeter vijne oare me detin....Pozicjoni JugLindje..Ndarja Sallon Kushine,,,dy dhoma gjumi ,,dy banjo,,nje ballkon qe korespondon dhe nga salloni dhe nga dhome gjumit...Me pamje ballore nga deti..Totalisht e mobiluar..Kati i dyte banim,,Zona eshte nje zone e qete larg zhurmave,,infrastruktura rrugore e mire,,zona eshte ne projekt per zhvillim moderrne ku do kaloje vazhdimi i lungomares dhe porti jahteve..Cmimi 750 euro m2...Per me teper Cel:+355694477191 WhatsApp,,Viber email: [email protected]...

Agjensi Imobiliare Flaen

FIER..Sh*tet Shtepi + Tuall+ Dyqane... Shtepia eshte e tipit 2+1 me sip 93 m2.Shtepia eshte restauruar dhe eshte ne gjendje te mire infrastrukturore...ndarja Verande,korridore ,Kushine+sallon,dy dhoma gjumi,banjo...
Dyqanet jane 60 m2 totale,te ndara me tre qepena qe mund te perdoren secili me vete ose nje i gjithi..Sip totale e Truallit 500 m2,e rrethuar me mure te larte 2- meter me porte dhe vend parkimi per makina...
Vendndodhja eshte ne Lagjen 8- Shkurti Fier...
Prona eshte me dokumentacion te rregullta..Mund te perdoret per banim per biznes etj..Cmimi eshte super Okazione 150.000 euro...Per me teper telefonini ne Cel:+355694477191 WhatsApp Viber...email: [email protected]..

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION: Sh*tet super apartament 2+1/zona:
Rr; " Kristo Luarasi " Liqeni Artificial

▪︎Kompleksi Gener 2, banim/ shërbim 17 KT & 3 kt parkim nëntokësor. Një kompleks prestigjoz dhe më i kërkuar, me standarte Europiane, pikē referimi për biznes & banim sëbashku.
▪︎Punime të cilësisë së lartë të ndërtimit, bashkëkohor, hidroizolim, termoizolim fasade hapësira të gjelbërta në ambjentet e jashtme.
▪︎Apartamenti ka një sipërfaqe prej 129 m². ndodhet në kt e V-të banim me pamje nga kopshti botanik.
▪︎Cmim sh*tje: 1370€/ m².
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni :
▪︎ [email protected] cel:+355694477191 WhatsApp Viber

Agjensi Imobiliare Flaen

Ap ne Sh*tje Vlore Tipi 2+1 sip 113 m2...Alartamenti eshte i ndare ne Sallon gushin+2 dhoma gjumi+2 banjo +1 ballkok...Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim afer kishes ortodokse...Cmimi 500 euro m2..per me teper Cel:+355694477191,,,WhatsApp,,Viber..

Agjensi Imobiliare Flaen

OKAZION
Gazoniere ne sh*tje Vlore...Sip 40 m2.. Gazonieria ndodhet ne katin e 3-te banim ne lagjen 10-korriku Vlore...500 m larg nga Skela...zona eshte nje zone e mire me infrastrukture te rregullt..Mund te perdoret si per plazh dhe per banim pasi dhe nga deti largesia eshte 500 m..Gazonieria eshte e mobiluar dhe cmimi eshte 21.000 euro ne total...per ne teper Cel;+355694477191 WhatsApp..Viber...

Agjensi Imobiliare Flaen

Super apartamente.... Filluan sh*tjet e apartamenteve tek Kopshti Botanik. Nje nga zonat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Zone e qete, me infrastrukture te rregullt, me te gjitha facilitetet afer. Ndertim mes natyres dhe gjelberimit. Dy objektet me te reja ne zone me teknologjine me te re te ndertimit, dy ashensore ne kat, 3 apartamente ne shkalle, 6 kate mbi toke. Me mbi 4000 m2 gjelberim dhe lulishte. Ngjitur me Kopshtin Botanik, 500 m nga Liqeni Artificial dhe Kopshti Zoologjik. Apartamente te tipologjive dhe siperfaqeve te ndryshme. Nxitoni te prenotoni shtepine tuaj te endrrave. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit: 0694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Super Apartament ne sh*tje..
Tipi 1+1 sip 65 m2 cmimi 650 euro m2...Pamja totalisht nga deti...Ndarja sallon gushin + dhom gjumi+ tualet me dritare natyrale +ballkon...punimet cilesore...apartamenti perfundon ne fund te vitit...Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Vlores. Me infrastrukture te ndertuar se fundi...Ku nderthuret bukuria e detit me pyllin me pisha..nje vend ku ap mund te perdoret si per pushime dhe per te jetuar....Largesia nga deti 30 m Largesia nga Skela qendra e qytetit 700 m....Rast per te mos u humbur...per me teper Cel:+355694477191 whats app Viber...

Agjensi Imobiliare Flaen

Gazonier Ne Sh*tje Vlore Sip:40-m2 CMIMI 24.000 euro..
Apartamenti i tipit Gazoniere (Studio) ndodhet ne zonen e ujit te Ftoht Vlore e njohur si zona e 7-pallateve..Largesia nga deti 400 m..sip totale 40-m2.Me certifikate pronesie..Ndarja Ambient ndenjeje dhe gatimi Tualet+Ballkon me pamje nga Lindja...Kati i 3-te...Eshte Totalisht e mobiluar...Zona eshte nje zone me infrastrukture te rregullt zone e qete larg zhurmave ideale per shtepi pushimi...CMIMI OKAZIONE 24.000 euro...Per me teper ju lutemi tel: whats app Viber :cel 0694477191...email [email protected]...

Agjensi Imobiliare Flaen

Sh*tet apartament 2+1 i mobiluar.
Siperfaqja 105 m2
2 tualete
Kati 10(me ashensor)
Bulevardi Vlore-Skele perball stadiumit Flamurtari
Cmimi 55.000 Euro Kontakt Cel:WhatsApp.Viber +355694477191

Agjensi Imobiliare Flaen

Riviera Shqiptare

Ora News

Në Shtutgart të Gjermanisë kërcehet dhe këndohet shqip :)
Ora News live nga panairi i turizmit ne Shtutgart të Gjermanisë

I'm Albanian

Kenge shum e bukur, vlen te degjohet sepse fol realitetin ahah.

#SHPERNDAJENI

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online

Pushimet rezervohen me telefon ne 2016 dhe jo duke kerkuar neper rruge kur temperatura eshte 40 grade .kerko ne www.rezervopushime.com per ta bere jeten tuaj sa me te rehatshme

REZERVONI PUSHIME NE RIVIEREN SHQIPTARE KETU!!!!

Rezervoni pushime
http://www.rezervopushime.com/p/rezervoni-pushime-ne-rivieren-shqiptare-ketu-90860

rezervopushime.com

Pushimet rezervohen me telefon ne 2016 dhe jo duke kerkuar neper rruge kur temperatura eshte 40 grade .kerko ne www.rezervopushime.com per ta bere jeten tuaj sa me te rehatshme

rezervopushime.com

Miresevini ne faqen tone per Rezervim pushimesh

Bashkepunim dhe reklamim te hoteleve , shtepi pushime, apartamente pushimi!
Firm TiSa ofron Bashkepunim ne fushen e turizmit ne Shqiperi.Publikimet permbajne Teks, Foto, Pdf, video +-5min vendodhje ne harte te sakte Pika mbi objek dhe sistemin e rezervimit.
Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

rezervopushime.com

Reklamo ketu hotel, apartamente pushimi €1,/ muaj

rezervopushime.com

jurick.net

Albania – Europe’s Hidden Jewel

jurick.net When we told our friends and family that we were going to Albania for our summer vacation, they all asked the same question, "why Albania?" After you see these photographs and read this journal, all your questions will be answered. We found Albania to be a gorgeous jewel of Eastern Europe's southern…

rezervopushime.com

REKLAMO KETU HOTEL, APARTAMENTE PUSHIMI €1,/ MUAJ

Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

rezervopushime.com

REKLAMO KETU HOTEL, APARTAMENTE PUSHIMI €1,/ MUAJ

Bashkepunim dhe reklamim te hoteleve , shtepi pushime, apartamente pushimi!
Firm TiSa ofron Bashkepunim ne fushen e turizmit ne Shqiperi.Publikimet permbajne Teks, Foto, Pdf, video +-5min vendodhje ne harte te sakte Pika mbi objek dhe sistemin e rezervimit.
Oferte; reklamim 5-10 vjecar
Reklamo hotelin me te dhenat tuaja per kontakt per vetem €1,per muaj minimal 5 vjet
Per 10 vjet €99,

rezervopushime.com

Shume e rendesishme !!!! Shperndajeni dhe shpetoni jete !!
SI TI MBIJETOJMË NJË SULMI NË ZEMËR KUR JEMI VETË?

Ka shumë raste të sulmit në zemër tek personat, e që në atë moment kanë qenë të vetëmuar.
Zëmra fillon te rrahë në mënyrë jo të rregullt dhe viktima fillonë të zbehet, ka vetëm rreth 10 sekonda për të reaguar para humbjes së vetëdijes.

Megjithatë, këto viktima mund të ndihmojnë veten e tyre duke u kollitur në mënyrë të vazhdueshme dhe shumë fuqishëm.
Një frymëmarrje e thellë duhet të merret para çdo kolli, kolli duhet të jetë i thellë dhe i zgjatur, si kur deshirojmë te pështymë nga thellësia e gjoksit.

Një frymëmarrje dhe një kollë duhet të përsëritet për çdo dy sekonda derisa zemra të ndihet me e stabilizuar.

Frymëmarrja e thellë e merr oksigjenin në mushkëri dhe lëvizjet e kollitjes e shtrydhin zemrën për ta mbajtur gjakun në qarkullim.

Tregojuni sa më shumë njerëzëve të jetë e mundur në lidhje me këtë. Ajo mund të shpëtojë jetën e tyre!

Një kardiolog thotë se nëse gjithkush që e sheh këtë post e ndan atë në 10 njerëz, ju mund të shpëtoni të paktën një jetë ..

Ju lutemi SHPERNDAJENI dhe shpetoni jetë!

rezervopushime.com

REZERVONI PUSHIME NE RIVIEREN SHQIPTARE KETU!!!!

rezervopushime.com

[05/28/15]   Www.rezervopushime.com

ALBANIA TURIZEM

https://www.facebook.com/pages/ALBANIA-TURIZEM/103593139726190?ref=hl

PLATFOREM PER REKLAMIM HOTELESH NE SHQIPERI FALAS!

Firma TiSa: Sh*tje pronash, real estate in albania

www.rezervopushime.com

www.rezervopushime.c

Reklamoni ne kohe hotelet dhe shtepite e pushimit ne www.rezervopushime.com ose ne kete faqe falas

www.rezervopushime.c www.rezervopushime.c

Photos from Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online's post

rezervopushime.com

MIRESEVINI NE FAQEN TONE PER REZERVIM PUSHIMESH

www.rezervopushime.com

rezervopushime.com

rezervopushime.com

MIRESEVINI NE FAQEN TONE PER REZERVIM PUSHIMESH

www.rezervopushime.com rezervoni sa me shpejt!

rezervopushime.com

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Spinsteen 9
Vlorë
1946ZL BEVERWIJK

Opening Hours

Monday 01:00 - 23:30
Tuesday 01:00 - 23:30
Wednesday 01:00 - 23:30
Thursday 01:00 - 23:30
Friday 01:00 - 23:30
Saturday 01:00 - 23:30
Sunday 01:00 - 23:30
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

ELISA Travel & Tours ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë, 1OOO

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Hello Albania
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

About   Contact   Privacy   Login C