ELISA Travel & Tours

ELISA Travel & Tours

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Travel Club Albania
Travel Club Albania
Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Despacito Tour
Despacito Tour
Tisa Tours
Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali, Vlora
LILI Travel & Tours
LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te kullat Anakonda (Kulla nr. 2)
Daily tours - Vlora
Daily tours - Vlora
L."H.Cakeri"
Sole Agjensi Turistike
Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali, Vlora
Ideal Travel Agency
Ideal Travel Agency
Bulevardi Vlore - Skele ( Perball Union Bank )
Best Travel
Best Travel
Pavarsia, Vlora
Grand Travel & Tours Vlorë
Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Colombo Albania Agency
Colombo Albania Agency
Hasan kushta
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Jusi Travel
Jusi Travel
prane xhamise
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika, Vlora
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona

- Paketa turistike, Grupe dhe Individë në të gjithë botën - Bileta trageti, avioni, autobuzi - Rezervime hotelesh - Makina me qëra - Siguracione -

Per ofertat me te fundit te ELISA Travel & Tours na kontaktoni ne: Rezervime: +355 698808090, +355 33428700 Email: [email protected] Si dhe mund te dergoni mesazh ne faqen tone zyrtare ne Facebook! Ju mirepresim

Operating as usual

Travel Club Albania

https://www.facebook.com/TravelClubAlbania/videos/1667831563335677/

Sezoni turistik në Vlorë vjen me një larmi aktivitetesh dhe argëtim për të gjithë.
#Ejaninëvlorë

ELISA Travel & Tours's cover photo

elisatravel.agencyoutlook.com

👌👌👌Bileta avioni, me cmime Super, për muajn Tetor, vetëm vajtje📱☎Cel +35569 639 9768 .Tag shokëve dhe miqëve! Bëni SHARE postimin dhe përfitoni siguracion 9 ditor falas👌👌👌

Tiranë 🇮🇹 Bari 46€
Tiranë 🇮🇹 Ankona 55€
Tiranë 🇮🇹 Rimini 56€
Tiranë 🇮🇹 Venezia 59€
Tiranë 🇮🇹 Malpensa 55€
Tiranë 🇮🇹 Bergamo 59€
Tiranë 🇮🇹 Bologna 55€
Tiranë 🇮🇹 Pisa 55€
Tiranë 🇮🇹Verona 59€
Tiranë 🇮🇹 Firence 59€
Tiranë 🇮🇹 Treviso 65€
Tiranë 🇮🇹 Roma 75€
Tiranë 🇮🇹 Genova 75€
Tiranë 🇮🇹 Torino 75€
Tiranë 🇮🇹 Pescara 75€
✈------------------------------------
Tiranë 💜Budapest 29 €
Tirana 💜Amsterdam 49€
Tiranë 💜 Stamboll 55 €
Tirana 💜 Paris 66€
Tiranë 💜 Athinë 59€
Tiranë 💜 Bruksel 99 €
Tiranë 💜 Londër 80 €
✈------------------------------------
Shkup 💜 Friedrichshafen 11€
Shkup 💜 Bruksel 26€
Shkup 💜 Hanover 26€
Shkup 💜 Bratislavë 26€
Shkup 💜Venecia 26€
Shkup 💜 Romë 27€
Shkup 💜 Oslo 32€
Shkup 💜 Basel 32€
Shkup 💜 Maltë 27 €
Shkup 💜 Berlin 27€
Shkup 💜 Mynih/Memmingen 33€
Shkup 💜 Malmo 32€
Shkup 💜 Londër 32€
Shkup 💜 Kopenhagen 36€
Shkup 💜 Paris 32€
Shkup 💜 Gothenburg 32€
Shkup 💜 Barcelonë 37€
Shkup 💜 Stokholm 32€
Shkup 💜 Dortmund 53€
Shkup 💜 Frankfurt 43€
Shkup 💜 Këln 42€
✈---------------------------------
Ohër 💜 Basel-Mulhouse-Freiburg 39€
Ohër 💜 Londër 45 €
✈-------------------------------------
Prishtinë 💜 Londër 45€
Prishtinë 💜 Paris 50€
Prishtinë 💜 Berlin 63€
Prishtinë 💜 Geneva 80€
Prishtinë 💜 Bruksel 87€
✈-------------------------------------
Podgoricë 💜 Milano 35€
Podgoricë 💜 Budapest 29€
Podgoricë 💜Mynih/Memmingen 55 €
Podgoricë 💜 Londër 56€
Podgoricë 💜 Stokholm 39€
Podgoricë 💜 Bruksel 56€
Podgoricë 💜 Berlin 80€
✈---------------------------------------
Në cmimin e biletës përfshihen:
1-Bileta vetëm vajtje për data të caktuara të muajt Tetor
2-Të gjitha taksat aeroportuale
3-Bagazhet në varësi të kompanive të fluturimit
4-Linjë direkte
Ofertë momentale! Nxitoni të përfitoni!😊😊
-Adresa:Elisa Travel prane Xhamise Vlore
Kontaktet:
☎Tel : +355 69 639 9768
Mund të na shkruani në faqen tonë në Facebook:Elisa Travel
Email: elisatravel.agencyOutlook.com
Ju mirëpresim!

elisatravel.agencyoutlook.com

[03/18/16]   Super Oferte Sh*tet Dyqani Rr:Ali Demi VLORE 28 m2

Per me info tel.
+355698808090

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, Kati 1)Pallati I Brokajve
Vlorë
1OOO

Opening Hours

Monday 16:00 - 20:00
Monday 08:30 - 14:00
Tuesday 16:00 - 20:00
Tuesday 08:30 - 14:00
Wednesday 16:00 - 20:00
Wednesday 08:30 - 14:00
Thursday 16:00 - 20:00
Thursday 08:30 - 14:00
Friday 16:00 - 20:00
Friday 08:30 - 14:00
Saturday 16:00 - 20:00
Saturday 08:30 - 14:00
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
Albania in Catamarano Albania in Catamarano
Vlorë, 9426

Non c'è modo migliore per scoprire l'Albania che navigando in catamarano,percorrendo le coste vergini, le baie nascoste, le isole e pen*sole incontaminate.

ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria"
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Guida turistica in Albania . Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa
Vlorë, 9404

Guida turistica Albanese e Tour organizer,,che offre pacchetti vacanze in albania per piccoli gruppi con pulmino e con accompagnatore turistico. Tel .+35533609035 Cell.+355676648880 [email protected]

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Caronna Albania Bus Italia Caronna Albania Bus Italia
Perball Shkolles Se Muzikes
Vlorë, 9400

Udhetojme cdo te shtune nga Shqiperia(Tirana) per ne Itali dhe cdo te hene nga Italia(Genova) ne drejtim te Shqiperise. Siguria juaj detyrimi yne.

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Aulona Travel & Tours Aulona Travel & Tours
Vlorë

TRAVEL AGENCY contact cel: +355 (0) 695662506 [email protected] web:www.aulona.com

About   Contact   Privacy   Login C