Travel Club Albania

Travel Club Albania

Nearby travel agencies

Offerte Turistiche in Albania
Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
ELISA Travel & Tours
ELISA Travel & Tours
Bulevardi Ismail Qemali, (Pran Xhamis, kati 1)Pallati i Brokajve
LILI Travel & Tours
LILI Travel & Tours
Rruga "Transballkanike" .Te kullat Anakonda (Kulla nr. 2)
Sole Agjensi Turistike
Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali, Vlora
Despacito Tour
Despacito Tour
Grand Travel & Tours Vlorë
Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Legjenda e Shqiponjave
Legjenda e Shqiponjave
Vlore, Vlora
Jeta eshte jona
Jeta eshte jona
Rruga Xhebro Gjika, Vlora
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Linja Shkoder - Tirane - Sicili
Rruga Lef Sallata, 117, Valona
Eloise&Dad Travel
Eloise&Dad Travel
Sheshi Flamurit., Avlona
Jeep Off Road Vlora
Jeep Off Road Vlora
Sazan Island
Edison Tourist Guide
Edison Tourist Guide
Llogora Pass
Albania in Catamarano
Albania in Catamarano
9426
Visit Vlora
Visit Vlora
Vlore
B&B Hotels Fatosh Bello
B&B Hotels Fatosh Bello
Orikum, Vlora
Guida turistica in Albania .
Guida turistica in Albania .
Rruga Jakov Xoxa

Comments

Sh*tet gazonjere te spitali i vlores me dokumenta 33m2' 11000€ 0693387237
I love Albania!
What are the transport options to reach durres from tirana airport? As shuttle is very expensive
Travelling to Tirana . What are the transport options to reach durress from airport? Shuttle asking 40€, found that bit too much. TIA
BRAVOOOO
Did a trip to Sazan island on a horrible tacky fake pirate boat. Worst possible euro trash music on full volume. Really bad.
Gjipe-Albania
OFFERTA DI LAVORO : AGENTE DI VIAGGIO O ADDETTO ALLE PRENOTAZIONI Tour Operator Italiano dopo recente apertura ufficio a Tirana zona Mine Peza ricerca addetti alla prenotazioni e/o agenti di viaggio con esperienza e perfetta conoscenza lingua italiana, requisito preferenziale l'utilizzo del programma amadeus. Inviate cv a [email protected] o tel 0685302582 grazie
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odwiedzić Albanię 🇦🇱🇵🇱 https://www.facebook.com/groups/607465256367492/
Nice time in Albania 🙂

Travel & Tours Welcome to a small country with undiscovered tradition , this is Albania . The place of eagle ,the heart of tradition and hospitality.

The country of two seas Ionian and Adriatic well known for diversity of flora and fauna. The ancient cities and castels :Berati the city of 1001 windows, Gjirokastra of Ismail Kadare, Shkodra of Rozafa, Kruja of Skanderbeg the hero of liberty. National parks such as Blue Eye, 7 lakes of Lura , the paradise of farytales Thethi and Valbona ,Llogara the place of clouds . The history of Gods , writen deeply in the mountain of Tomorri . Albania doesn't need a lot to describe , it only needs friends to come and discover each part of the turism ofered 12 months of the year

Operating as usual

👉 Alb Property Advisor Njofton 🙂

📎Ne Lungo Mare, prane Super Market Xhihanka,
Sh*tet Apartament 2+1 , 90m2 ,
kati i dyte i banimit.
Ballkoni ka pamje lindje-veri.
200 m nga plazhi🏖
📁Me certifikate pronesie.

🏷Cmimi: 59.000

📞Kontakt: +355684012107

Dalan

welcometovloraalbania.blogspot.com

Pushuesit shijojnë shtatorin në plazh: Duket sikur e kemi 'pushtuar' të gjithën vetëm ne! Më mirë se në kohë vere

Pushuesit shijojnë shtatorin në plazh: Duket sikur e kemi 'pushtuar' të gjithën vetëm ne! Më mirë se në kohë vere

welcometovloraalbania.blogspot.com VLORË - Pushuesit po shijojnë plazhin edhe në muajin shtator. Zgjatja e sezonit turistik si pasojë e COVID-it, por edhe falë temperaturave...

Kristal Deti 😍

📸 Welcome To Vlora

Miremengjesi nga Livadhi 😍

Invest1

Po kerkoni per te blere nje shtepi apo vile ne bregdet?

Gjeni ketu ospionet me te mira😉

INVESTMENT, REAL ESTATE & PROPERTY ADVISOR

Gjiri i Grames 😍

💯Super Okazion nga Alb Property Advisor💯

🔑Sh*tet Vila te pika e pare, Uji Ftohte- Vlore!
Me nje pamje spektakolare te gjirit te Vlores ne 180•🌊🌞
Pozicionuar ne vendin me te mire, i rrethuar nga kodrat dhe nuk e reh era✔️

Gati bazamenti per katin shtese✔️
Vend per pishine✔️
🌳Objekti rrethohet nga ullinj, limona dhe shege.🌳

☎️Kontakt: +355684012107

Gjipeja e magjishme 😍

📸 Welcome To Vlora

Limani ,Sarande 😍

Miremengjesi nga Himara 😍

Lin

💯Super Okazion nga Alb Property Advisor💯

🔑Sh*tet Vila te pika e pare, Uji Ftohte- Vlore!
Me nje pamje spektakolare te gjirit te Vlores ne 180•🌊🌞
Pozicionuar ne vendin me te mire, i rrethuar nga kodrat dhe nuk e reh era✔️
Gati bazamenti per katin shtese✔️
(Aktualisht ka 2 kate ndertim) nga 95m2 ne te dyja katet dhe 1100m2 truall e rrethuar. ✔️
(Ne dokumenta jane 495m2 te regjistruara.)
Vend per pishine✔️
🌳Objekti rrethohet nga ullinj, limona dhe shege.🌳

☎️Kontakt: +355684012107

Shtatori muaji ideal per te shijuar pushimet 😍

Miremengjesi nga Gjiri i Grames 😍

😍Ju mirepresim neser ne Vlore 😍

🙂 Udhetim ditor me Anije Turistike, 7 Shtator 2020 🙂

👉Vizitojme Ishullin e Sazanit ✅
👉Vizitojme Shpellen e Haxhi Aliut ✅
👉Plazh ne Karaburun ✅

💶1500 Lek/Personi

📱Rezervoni : 0684012017 😍

Kriporja ne Vlore 😍

Gjiri Ariut ne Karaburun 😍

Miremengjesi nga Ksamili 😍🇦🇱

Pershendetje nga Dhermiu😍

😍Ju mirepresim neser ne Vlore 😍

🙂 Udhetim ditor me Anije Turistike 🙂

👉Vizitojme Ishullin e Sazanit ✅
👉Vizitojme Shpellen e Haxhi Aliut ✅
👉Plazh ne Karaburun ✅

💶1500 Lek/Personi

📱Rezervoni : 0684012017 😍

Shpella e Haxhi Aliut, Karaburun 😍😍

Ndiqni 👉 Welcome To Vlora

Ne Ksamil 😍

Miremengjesi nga Llogoraja 😍

Pasqyrat, Sarandë 😍

Ende vazhdon plazhi ktej nga Vlora😍

Coral Sea Holidays Resort and Aquapark 5*,
All Inclusive, Sharm El Sheikh,
5 Ditë nga €350.
Çmimi €353 për person për 5 Ditë / 4 netë për Nisje më 20 Shtator.
Fluturimi vajtje ardhje nëpërmjet Stambollit dhe Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport të përfshirë.
Udhëtimi është Individual dhe mund të realizohet kur të dëshironi.
Çmimi është për person që udhëton në çift dhe është për momentin dhe për datën e dhënë. Në data të tjera mund të jetë më i lirë apo më i shtrenjtë.
Testi Covid bëhet në Aeroport $20.

Shtatori, muaji perfekt per pushime te paharrueshme 😍

Pamje unike! Ju ftojmë të ndiqni këtë video nga bota nënujore në Jalë dhe ta ndani me miqtë tuaj. Vendi ku njeriu sfidon forcën e gravitetit dhe e shijon në maksimum botën e egër nënujore

🎥 Granit Hyseni / Adriatik Selami

Invest1

Dear friends, we are pleased to announce that we have now introduced the real estate service
for all our clients who have asked us to buy a holiday home on the coast of Vlora and Saranda🤝

👉follow us on the page we posted

INVESTMENT, REAL ESTATE & PROPERTY ADVISOR

Gjiri i Grames 😍

Kisha e Laçit 😍

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlorë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Ejani me Ne
Eja ne Vlore

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Rruga ' Sadik Zotaj ' Mbas Conadit
Vlorë
9401

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 16:00
Other Tour Agencies in Vlorë (show all)
ALER BUS TOURS ALER BUS TOURS
Hysen Cino
Vlorë, 9401

AGJENCI TURISTIKE

Ruci Tours Ruci Tours
VLORE PRANE HOTEL SAZANIT
Vlorë

Official page for international bus company Ruci Tours offering itineraries in Albania, Greece & Italy

Travel Inspiration Travel Inspiration
Ymer Veshi
Vlorë, 9400

Natyr-AL Natyr-AL
ORIKUM- VLORE ALBANIA
Vlorë, 9400

Mbledhje,depozitim dhe eksportim i vajrave te djegur me baz bimore

Despacito Tour Despacito Tour
Vlorë

Agenzia di Viaggi Online/ Accompagnatore e Guida Turistica

Discover Vlora Albania Discover Vlora Albania
Bulevardi Ismail Qemali
Vlorë, 9401

Vlora is one of the most beautiful cities of Albania and is right to be proud. Called the "City of the flag,' or ''City with two seas"

Vlora Perla E Ballkanit Vlora Perla E Ballkanit
Isa Bolentini
Vlorë

Visit Vlora Visit Vlora
Vlore
Vlorë

Offerte Turistiche in Albania Offerte Turistiche in Albania
Rruga Çamëria
Vlorë, 9401

Servizi di Turismo in Sud Albania e’ l’agenzia che offre tutti I servizi del turismo in Albania specializzata in pacchetti turistici nell’albania del sud in colaborazione con strutture alberghiere da 3 , 4 , 5 stelle , Appartamenti e altri alloggi

Hello Albania Travel Hello Albania Travel
Hello Albania
Vlorë, 9401

®Hello Albania operator turistik Në bashkëpunim me ojf vendore, sipërmarrës të vegjël, shoqëria Hello ka për objektiv promovimin e zonave turistike, sidomos interland i Vlorës në vecanti dhe në Qarkun e Vlorës në tërësi.

Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online Firma Tisa: Shtepi pushimi, Rezervime online
Spinsteen 9
Vlorë, 1946ZL BEVERWIJK

Agjensi per rezervim pushimesh online ne rivieren shqiptare.

Grand Travel & Tours Vlorë Grand Travel & Tours Vlorë
Rruga Sadik Zotaj
Vlorë, 9403

About   Contact   Privacy   Login C