B&B Hotels Fatosh Bello

Bed and Breakfast

Operating as usual

BELLO APARTAMENS X PRENOTAZIONI 0693518282 - 00355693518282 🏨🏝

B&B (Orikum-Vlore) ☀️☕️

B&B Hotels, Orikum Ju Mirpresim 🚣🏽🍹☀️

B&B Hotels Fatosh Bello's cover photo

B&B Hotels Fatosh Bello's cover photo

B&B Hotels Orikum-Vlore 🚣🏽🍹☀️

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Orikum
Vlora
9426
Other Tour Agencies in Vlora (show all)
Caronna Albania BUS Italia Caronna Albania BUS Italia
Vlora, 1001

Ofrojme çmimet me te mira ne treg.Te udhetosh ne Itali me kushte komode,per vetem 50Euro

LOGAN Travel LOGAN Travel
L.ISA BOLETINI ,RR SADIK ZOTAJ P
Vlora, 9401

Viaggiare in Albania Viaggiare in Albania
Himare Fshate
Vlora, 9425

Qendra e zhytjes Qendra e zhytjes "Ekspedita BLU''
Lagja BASHKIMI Pallati 1301
Vlora, TIRANA

Qendra e zhytjes EKSPEDITA BLU organizon te gjitha aktivitetet ne det dhe bregdet......... Punime nenujore dhe guida ne det.kurse zhytje

Taxi ERA Vlore-Albania Taxi ERA Vlore-Albania
Vlora, 645

Gerveni Travel Gerveni Travel
Porti Detar Vlore
Vlora, 9401

Agjensia perfaqesuese e trageteve te linjes Vlore-Brindisi-vlore

Linja Tirane-Vlore-Gjermani Linja Tirane-Vlore-Gjermani
Rruga Lef Sallata
Vlora

Yacht Albania Yacht Albania
Vlora

This page is for all interested people who want to rent a sailing boat in Albanian coast and Mediterranian Sea.

VloraSite VloraSite
Vlora

Buzeqesh! Je ne Vlore

Tisa Tours Tisa Tours
Blv. Ismail Qemali
Vlora, 8401

* Tisa Tours eshte nje Agjenci Udhetimi dhe Maikna me Qira .Per cdo informacion na kontaktoni. :)

Joni Agjensi Turistike Joni Agjensi Turistike
Lgj Partizani
Vlora

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C